استارت‌آپ‌های برتر بخش رقابتی الکام استارز ۹۶ اعلام شد

استارت‌آپ‌های برتر بخش رقابتی الکام استارز ۹۶ اعلام شد

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، ۲۰ استارت‌آپ برتر بخش رقابتی سالن الکام‌استارز در بیست‌وسومین نمایشگاه الکامپ را معرفی کرد.

 در این دوره از برگزاری الکام‌استارز سه مدل ارائه ایده برای استارت‌آپ‌ها در نظر گرفته شد که در بخش مسابقه‌ای استارت‌آپ‌ها با ارائه‌های خود برای متقاعد کردن داوران و منتورها با یکدیگر به رقابت پرداختند.

۲۰ استارت‌آپ برتر نواک، بازار آنلاین خدمات استادکار، موزرا، برکت، لوکز، لینکپ، خانه داران و نولا، ویزلاک، چوبید، ردکالا، تحلیل ارتباط برنا، کامنت ماینر، پیاده، کیف پول شخصی نیوُ، ابرا آروان، اسمارت وای فای، دیاگ، می‌بریم، کتابخوان الکترونیک دانا و شباویز در بخش رقابتی ارائه‌های الکام‌استارز این دوره از سوی داوران انتخاب شدند که از این میان ۱۰ استارت‌آپ برگزیده به شرح زیر است:

 ۱.         تحلیل ارتباط برنا

۲.         موزرا

۳.         کامنت ماینر

۴.         بازار آنلاین خدمات استادکار

۵.         پیاده

۶.         نواک

۷.         برکت

۸.         کیف پول شخصی نیوُ

۹.         لوکز

۱۰.         ابر آروان

به سه استارت‌آپ نخست این رقابت تنگاتنگ که موفق به کسب بالاترین امتیاز از سوی داوران شدند، جوایز ویژه‌ای اهدا خواهد شد و همینطور جوایزی برای هفت استارت‌آپ بعدی در نظر گرفته شده است.

امسال سالن الکام‌استارز دو فرصت دیگر ارائه نیز برای استارت‌آپ‌ها در نظر گرفته شده بود که در مدل نخست استارت‌آپ‌ها فرصت ارائه طرح کسب‌وکار خود را برای داوران و منتورها داشتند و بیشتر بر آموزش و افزایش مهارتهای تیمی استارت‌آپ‌ها تاکید داشت و برای ایجاد آمادگی آنها پیش‌بینی شده بود.

فرصت دیگری که طبق استانداردهای حرفه‌ای و بین‌المللی برای ارائه ایده‌های استارت‌آپ‌ها در نظر گرفته شد، حضور سرمایه‌گذاران بود. در این مدل استارت‌آپ‌ها به جای منتورهای الکام‌استارز برای سرمایه‌گذاران ایده‌های استارت‌آپی خود را ارائه کردند و برای کسب حمایت آنها با یک‌دیگر به رقابت پرداختند.