fa-IR
برگزاری پنجمین رویداد ارائه استارت‌آپ‌ها به سرمایه‌گذاران در دانشگاه شریف

برگزاری پنجمین رویداد ارائه استارت‌آپ‌ها به سرمایه‌گذاران در دانشگاه شریف

پنجمین رویداد ارائه استارت‌آپ‌ها به سرمایه‌گذاران در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت پارک فناوری پردیس به‌منظور جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌های حوزه سلامت و محیط‌زیست با هدف توسعه زیست‌بوم نوآوری و استارت‌آپی کشور پنجمین رویداد استارت‌آپ‌ دمو Start-up Demo را در زمینه سلامت و محیط‌زیست برگزار خواهد کرد.

این رویداد در شهریورماه سال جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف با حضور سرمایه‌گذاران تخصصی این حوزه و استارت‌آپ‌های حوزه سلامت و محیط‌زیست به‌عنوان سرمایه پذیران برگزار خواهد شد.

هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رو در روی صاحبین ایده و استارت‌آپ‌ها با سرمایه­گذاران است که در ۲ بخش عمومی (شامل ارائه استارت‌آپ‌ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ‌ها) برگزار می­شود و استارت‌آپ‌ها می­توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه‌گذاران دسترسی داشته باشند.

 سرمایه­گذاران نیز در یک‌زمان کوتاه، استارت‌آپ‌ها را بررسی کرده و پس از برگزاری جلسات خصوصی و بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب‌شده، حجم بازار، میزان فروش و ... به ارزیابی آن‌ها پرداخته و برای سرمایه‌گذاری در آن‌ها اعلام نظر خواهند کرد.

یکی از خلأهای زیست‌بوم نوآوری و استارت‌آپی کشور، نبود فرصت‌ها و بسترهای جذب سرمایه است که رویدادهای استارت‌آپ‌ دمو تلاش دارد این زمینه را برای شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها برای سرمایه پذیری ازیک‌طرف و برای سرمایه‌گذاران برای بررسی شرکت‌های آماده و دارای ظرفیت سرمایه‌گذاری از سوی دیگر فراهم نماید.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت اینترنتی مرکز فن بازار ملی ایران به آدرس www.techmart.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۷۶۲۵۱۲۳۱ و شماره تلفن‌های ۱۶-۶۶۰۸۳۰۱۵ تماس حاصل نمایند.