fa-IR
توسعه کسب‌وکارهای نوپا از اولویت‌های جهرمی برای وزارت ارتباطات

توسعه کسب‌وکارهای نوپا از اولویت‌های جهرمی برای وزارت ارتباطات

وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اولویت برنامه هایم برای دولت دوازدهم، توسعه کسب‌وکارهای نوپای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است.

محمدجواد آذری جهرمی پس از معرفی از سوی رییس‌جمهوری برای حضور در کابینه دولت دوازدهم به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهمترین اولویت برنامه های خود را توسعه کسب‌وکارهای نوپا در این بخش عنوان کرد.

وی گفت: لیست برنامه‌های مدنظر برای توسعه بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور را به رییس‌جمهوری ارائه کرده‌ام که اولویت مدنظر ما توسعه کسب‌وکارهای نوپا است.

آذری جهرمی که هم اکنون معاون وزیر ارتباطات دولت یازدهم و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت است، بیان کرد: موضوعات دیگری چون توسعه اینترنت و پهنای باند نیز در فهرست برنامه‌هایم وجود دارد.

محمد جواد آذری جهرمی به عنوان جوانترین گزینه پیشنهادی برای حضور در کابینه دولت دوازدهم امروز از سوی رییس‌جمهوری به مجلس معرفی شد.

وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات برای دولت دوازدهم، متولد سال ۱۳۶۰ در جهرم و فارغ‌التحصیل رشته مهندسی برق دانشگاه صنعت آب و برق است که از سال ۸۸ در وزارت ارتباطات، پست های مدیریتی داشته است.

آذری جهرمی ۶ سال سابقه مدیریت در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با سمت مدیرکل، ۲ سال سابقه عضویت در هیات مدیره شرکت رایتل و همچنین بیش از ۲ سال سابقه عضویت در هیات مدیره شرکت زیرساخت را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

وی که جوانترین مدیر ارشد حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز محسوب می شود از اردیبهشت ماه سال ۹۵ معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت شد.