fa-IR
راه‌اندازی مرکز توانمندسازی و تسهیل‌‌گری کسب‌وکار نوپا در اردبیل
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:

راه‌اندازی مرکز توانمندسازی و تسهیل‌‌گری کسب‌وکار نوپا در اردبیل

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: با بررسی‌های صورت گرفته مرکز توانمندسازی و تسهیل‌‌گری کسب‌وکار نوپا در استان اردبیل با هدف ایجاد اشتغال پایدار در فضای مجازی راه‌اندازی می‌شود.
بهروز رزمی ظهر دیروز در دیدار با رئیس پارک و علم و فناوری استان اردبیل اظهار کرد:  با بررسی‌های صورت گرفته  مرکز توانمندسازی و تسهیل‌‌گری کسب‌وکار نوپای فاوا در استان اردبیل با هدف ایجاد اشتغال پایدار در فضای مجازی در آینده‌ای نزدیک راه‌اندازی می‌شود.

وی افزود: حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان موضوعی است که در استان به نوبه خود قوت گرفته و ما تمام تلاش خود را برای تحقق این موضوع به کار می‌گیریم تا بتوانیم هر چه سریع‌تر به تمامی اهداف خود در ارتباط با توسعه اشتغال و کاهش معضل بیکاری در بین جوانان فارغ‌التحصیل و نیروهای جویای کار دست یابیم.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: یکی از مهم‌ترین اهداف ما از راه‌اندازی این مراکز توانمندسازی متخصصان فاوا و صاحبان ایده‌های کسب‌وکار در این عرصه است که در این زمینه تاکنون از هیچ تلاشی دریغ نشده و امیدواریم مسئولان با تلاش در این زمینه ما را به تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شوند.

رزمی بیان کرد: تلاش این مرکز تسهیل روند ایجاد، رشد و توسعه‌ کسب‌وکارها و زمینه‌سازی برای تعامل آسان و آزاد و حرفه‌ای در حوزه‌ی آفرینش، رشد و توسعه‌ی کسب‌وکارهای نوپاست که افتتاح این طرح نقش مهمی در توسعه خدمات الکترونیکی در سطح استان و نیز رونق کسب‌وکارهای کوچک و متوسط فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات می‌شود.

وی اظهار کرد: انتظار ما از ایده‌پردازان و خلاقان این است که برای اجرای پروژه‌های کارآفرینی از هیچ تلاشی دریغ نکنند و مطمئن باشند که به طور حتم اگر از فکر و ایده خود به درستی استفاده کنند می‌توانند در آینده‌ای نزدیک صاحب یک کسب‌وکار موفق شوند و حتی به عنوان یک کارآفرین نمونه در فضای مجازی معرفی شوند.