پنج کارگاه استارت‌‌آپ‌ رسانه‌ای جذاب در بیست‌ویکمین نمایشگاه مطبوعات

پنج کارگاه استارت‌‌آپ‌ رسانه‌ای جذاب در بیست‌ویکمین نمایشگاه مطبوعات

هم‌زمان با ایام برگزاری بیست‌و‌یکمین نمایش‌گاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، پنج کارگاه آموزشی استارت‌آپ رسانه‌ای برگزار می‌شود.

۵ استارت‌آپ رسانه‌ای جذاب در بیست‌ویکمین نمایش‌گاه مطبوعات

به گزارش شامگاه چهارشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هم‌کاری شرکت راهکار سرزمین هوشمند در بخش نشست‌های جنبی بیست‌ویکمین نمایش‌گاه مطبوعات کارگاه‌های آموزشی استارت‌آپ‌های رسانه‌ای برگزار می‌کند.

«معرفی تجربه‌ای از محتوای دیجیتال ایران و جهان»، «جست‌وجو، چگونه بیابیم، چگونه یافته شویم»، «معرفی backend as a service در ایران و جهان»، «روش‌های درآمدزایی از محتوای دیجیتال» و «تولید محتوای دیجیتال» ازجمله سرفصل‌های این کارگاه‌های آموزشی است که از ۱۷ تا ٢١ آبان ماه در دو نوبت صبح و عصر با حضور استاد این حوزه برگزار می‌شوند.

بیست‌ویکمین نمایش‌گاه مطبوعات از تاریخ ١٦ تا ٢٢ آبان ماه با حضور بیش از ٦٠٠ رسانه کشور در مصلا بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند در زمان‌های اعلام‌شده به محل برگزاری نشست‌های جنبی نمایش‌گاه مراجعه کنند.
بر این اساس یکشنبه ۱۷ آبان از ۱۰ و ۳۰ دقیقه تا ۱۲ معرفی تجربه‌ای از محتوای دیجیتال ایران و جهان با حضور مهندس قهرمانی، دوشنبه ۱۸ آبان ۱۸ تا ۱۹ و ۳۰ دقیقه جست‌وجو، چگونه بیابیم، چگونه یافته شویم، سه‌شنبه ۱۹ آبان از ساعت ۱۸ تا ۱۹ و ۳۰ دقیقه معرفی backend as a service در ایران و جهان، چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۰ و ۳۰ دقیقه تا ۱۲ روش‌های درآمدزایی از محتوای دیجیتال، پنج‌شنبه ۲۱ آبان ۱۴ تا ۱۵ و ۳۰ دقیقه تولید محتوای دیجیتال با حضور مهندس قهرمانی و انوشه در محل نمایش‌گاه مطبوعات برگزار خواهد شد.

بیست‌ویکمین نمایش‌گاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها ۱۶ تا ۲۲ آبان با شعار نقد منصفانه، پاسخ مسئولانه در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.