fa-IR
فراخوان مصاحبه ویدیویی با استارت‌آپ‌ها در الکام‌استارز

فراخوان مصاحبه ویدیویی با استارت‌آپ‌ها در الکام‌استارز

استارت‌آپ‌هایی که در نمایشگاه الکام‌استارز امسال حضور دارند برای انجام مصاحبه ویدیویی، ثبت‌نام کنند. 

برای ورود به صفحه درخواست کلیک کنید

مرکز کسب‌وکارهای نوپا همچون سال گذشته در کنار استارت‌آپ‌ها در سالن الکام‌استارز حضور خواهد داشت. انجام مصاحبه‌های ویدیویی با این کسب‌وکارها، یکی از برنامه‌های ویژه این مرکز است که با هدف آموزش و کمک به بهتر دیده‌شدن استارت‌آپ‌ها در نمایشگاه‌ها و رویدادهای مختلف انجام شده است و بی‌شک الکام‌استارز، بزرگ‌ترین گردهمایی کسب‌وکارهای نوپا در کشور، فرصت دیگری برای هرچه بهتر دیده شدن استارت‌آپ‌ها است.

از این رو مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا در نظر دارد در نمایشگاه امسال با استارت‌آپ‌های منتخب مصاحبه ویدیویی رایگان انجام دهد. استارت‌آپ‌ها می‌توانند با ارسال درخواست آمادگی خود را برای انجام مصاحبه ویدیویی اعلام کنند. اما پیش از تکمیل این فرم حتما نکات زیر را در نظر داشته باشید.

  • پر کردن فرم زیر به معنای قطعی شدن مصاحبه با استارت‌آپ شما نیست.
  • مصاحبه صرفا با موسس یا هم‌موسس انجام می‌شود که تسلط کامل بر همه بخش‌های کسب‌وکار به خصوص بر جریان شکل‌گیری و رشد استارت‌آپ دارد.
  • با توجه به محدودیت زمان و تعداد زیاد استارت‌آپ‌های حاضر در این رویداد؛ پس از بررسی توسط کارشناسان با کسب‌وکارهای منتخب مصاحبه خواهد شد.
  • اولویت با کسانی است که زودتر ثبت‌نام کرده‌اند و پیش از این مرکز کسب‌وکارهای نوپا مصاحبه‌ای با آن‌ها انجام نداده است.

مصاحبه با استارت‌آپ‌ها با رویکرد آموزشی انجام خواهد شد و مدت زمان هر مصاحبه بین ۵ تا ۱۰ دقیقه به‌طول خواهد انجامید. مصاحبه‌ها پس از برگزاری نمایشگاه تدوین، پیاده‌سازی و به مرور زمان در سایت و شبکه‌های اجتماعی ما منتشر خواهند شد اما تکمیل پروفایل استارت‌آپ و موسس در سایت ictstatups.ir شرط اصلی انتشار مصاحبه است.

برای آشنایی بیشتر با شیوه مصاحبه می‌توانید به بخش مصاحبه‌ با استارت‌آپ‌ها در سایت مرکز کسب‌وکارهای نوپا مراجعه کرده یا نسخه با کیفیت‌تر آن‌ها را در کانال آپارات ما مشاهده کنید.

بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از ۳۰ تیر ماه تا دوم مرداد ماه به مدت چهار روز برگزار خواهد شد و کسب‌وکارهای نوپا در بخش الکام‌استارز آن حضور خواهند داشت.

برای ارسال درخواست مصاحبه تصویری اینجا کلیک کنید.