پنجمین رویداد کارآفرینی در زمینه «فناوری‌های نوین در مدیریت شهری»
مردادماه برگزار می‌شود؛

پنجمین رویداد کارآفرینی در زمینه «فناوری‌های نوین در مدیریت شهری»

پنجمین رویداد کارآفرینی فرآفرین در زمینه «فناوری‌های نوین در مدیریت شهری» در تاریخ ۱۳ تا ۱۵ مردادماه در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

پنجمین رویداد کارآفرینی فرآفرین در زمینه «فناوری‌های نوین در مدیریت شهری» از مجموعه رویدادهای کارآفرینی جهاد دانشگاهی توسط سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی (ستفا) شعبه صنعتی اصفهان و ستفای مرکزی تهران با مشارکت شهرداری اصفهان و هم‌زمان با نخستین نمایشگاه و جشنواره بین‌المللی فناوری‌های نوین شهری (IcS2017) در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

این رویداد ترویجی و با رویکرد آموزشی است که قصد دارد تا تیم‌ها و افراد علاقه‌مند به فرایند کارآفرینی و راه‌اندازی یک کسب‌وکار نوپا را آموزش دهد تا بتوانند اطلاعات لازم در فرایند ایده تا عمل و کارآفرینی را کسب کنند.

در جریان این رویداد بیش از ۱۰۰ نفر از علاقه‌مندان صاحب ایده در زمینه فناوری‌های نوین در مدیریت شهری، در فضایی اختصاصی مستقر می‌شوند و می‌توانند با اشتراک‌گذاری ایده‌های خود مهارت‌های کارآفرینی را بیاموزند و به پیشبرد و اجرایی شدن ایده‌های هم کمک کنند.

در این رویداد اساتید و مربیان هم برای ارائه مشاوره و آموزش حضور دارند و درنهایت سه تیم برتر ارزیابی، شناسایی و معرفی خواهند شد.

مخاطبان این رویداد دانشجویان و دانش‌آموختگان، جوانان علاقه‌مند به مباحث خلاقیت ایده پردازی کارآفرینی و فناوری‌های نوین و IT و استارت‌آپ‌ها هستند.

محورهای این رویداد نیز شامل شهر هوشمند و خدمات نوین، معماری، شهرسازی و فضای سبز شهری، فرهنگ، زندگی و رفاه شهری، محیط‌زیست و آلودگی‌های محیطی (چالش‌های زیست‌محیطی)، مدیریت پسماندها، حمل‌ونقل پایدار و ترافیک، فناوری‌های نرم، صنایع فرهنگی و دستی، گردشگری هوشمند، مدیریت و صرفه‌جویی انرژی و انرژی‌های نوین و حفظ و ارتقای امنیت در شهر است.

 

بر اساس این گزارش، در تاریخ اول مردادماه کارگاه آموزشی (پیش رویداد) این رویداد با محوریت موضوعاتی آشنایی با الفبای استارت‌آپ‌، خلق ایده و بوم فرآفرین در اصفهان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ، http://www.jdeiut.ir/و http://ics.isfahan.ir/fa مراجعه کنند.