fa-IR
حمایت از کسب‌وکار بنگاه‌های صنعتی و تجاری و وب‌سایت‌ها
با هدف توسعه دولت الکترونیک؛

حمایت از کسب‌وکار بنگاه‌های صنعتی و تجاری و وب‌سایت‌ها

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) از برگزیدگان اولین جشنواره وب و کسب‌وکار در بنگاه‌های صنعتی، ‌معدنی و تجاری حمایت می‌کند.

حسام خانکشی زاده مسئول پیگیری امور اجرایی این صندوق با اشاره به برنامه حمایت از توسعه کسب‌وکار الکترونیکی بنگاه‌های صنعتی گفت: پیرو مذاکرات و توافقات به‌عمل‌آمده با دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت، صحا آمادگی خود را جهت حمایت از طرح‌های برگزیده اولین جشنواره وب و کسب‌وکار در بنگاه‌های صنعتی،‌ معدنی و تجاری اعلام کرد.

وی تأکید کرد: دومین جشنواره وب و کسب‌وکار در بنگاه‌های صنعتی،‌ معدنی و تجاری که با هدف معطوف کردن توجه مدیران ارشد فناوری اطلاعات در واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری به وضعیت پورتال و وب‌سایت بنگاه تحت مسئولیت آن‌ها برگزار می‌شود، می‌تواند زمینه استقرار و توسعه دولت الکترونیک در کشور را گسترش دهد.

مسئول پیگیری امور اجرایی صحا افزود: همچنین برگزاری جشنواره و معرفی برگزیدگان آن به‌عنوان الگوهای موفق در استفاده از فضای وب و مجازی در پیشبرد اهداف صنعتی و تجاری بنگاه‌ها می‌تواند باعث پیشرفت سایر واحدها شود. البته تبادل و اشتراک تجربیات شرکت‌ها هم می‌تواند از دیگر دستاوردهای این جشنواره باشد.

خانکشی‌زاده درباره چگونگی حمایت صحا از طرح‌های برگزیده اولین جشنواره وب و کسب‌وکار در بنگاه‌های صنعتی،‌معدنی و تجاری تصریح کرد: طرح‌های برتر این جشنواره به‌شرط داشتن توجیه فنی و اقتصادی می‌توانند از تسهیلات مالی صحا بهره‌مند شوند و صحا پس از بررسی لازم، از برنامه‌های توسعه‌ای بنگاه‌ها برای وب‌سایت‌هایشان حمایت لازم را به عمل خواهد آورد.

وی افزود: همچنین طی رایزنی‌های صورت گرفته قرار است سایر شرکت‌کنندگان در جشنواره با تأیید مسئولان برگزاری هم از حمایت‌های صحا بهره‌مند شوند.