برگزاری رویداد استارت‌آپ‌ ویکند داده پلاس توسط شرکت داده‌پردازی ایران

برگزاری رویداد استارت‌آپ‌ ویکند داده پلاس توسط شرکت داده‌پردازی ایران

اولین رویداد استارت‌آپ‌ ویکند داده پلاس، ۲۱ الی ۲۳ تیرماه ۱۳۹۶ توسط شرکت داده‌پردازی ایران در چهار حوزه برگزار خواهد شد.

این استارت‌آپ‌ ویکند برای نخستین بار با محوریت تجارت الکترونیک، نرم‌افزارهای کاربردی، بانکی و اینترنت اشیا (IOT) در مرکز آموزش شرکت داده‌پردازی و با مربی‌گری و داوری اساتید با سابقه و نامی برگزار خواهد شد.

این رویداد ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه با سخنرانی تعدادی از مدیران حوزه فناوری آغاز خواهد شد و تیم‌ها فرصت دارند در زمان تعیین‌شده ایده خود را مطرح نمایند و در صورت کسب بیشترین امتیاز از سوی داوران فرصت حضور در این رویداد را خواهند داشت. درصورتی‌که امتیاز لازم را به دست نیاورند می‌توانند در چالش‌های مطرح‌شده در رویداد شرکت کنند.

تیم‌های حاضر در رویداد داده پلاس تا ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۳ تیرماه فرصت دارند ایده‌های خود را اجرا کرده و در مراسم اختتامیه نمونه‌های اولیه تولیدشده را به داوران ارائه دهند.

در ادامه پس از اعلام نظر داوران سه تیم برتر انتخاب و معرفی خواهند شد.

جایزه نقدی این رویداد برای تیم یا ایده اول ۷۰ میلیون ریال، تیم دوم ۵۰ میلیون ریال و تیم سوم ۳۰ میلیون ریال تعیین‌شده است.

همچنین سه شتاب‌دهنده بزرگ کشور یعنی شتاب‌دهنده‌های تریگ آپ، آواتک و فینوا برای حمایت و جذب تیم‌های منتخب در این رویداد حاضر خواهند بود.

از دیگر برنامه‌های بسیار مهم این رویداد برای تیم‌ها و افراد حاضر برگزاری یک کارگاه آموزشی در زمینه ثبت ایده و اختراعات است. همچنین تمامی ایده‌ها و نوآوری‌های حاضر در داده پلاس توسط یک شرکت حقوقی ثبت تحت حمایت قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد جهت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به آدرس dataplus.dpi.ir مراجعه نمایند.