همایش آینده شغلی فناوری اطلاعات برگزار می‌شود

همایش آینده شغلی فناوری اطلاعات برگزار می‌شود

همایش آینده شغلی فناوری اطلاعات به بررسی آینده شغلی هر یک از مشاغل و حوزه‌های فناوری اطلاعات با رویکرد تیپ‌شناسی شخصیتی می‌پردازد.

هم‌زمان با این همایش که توسط آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف (لایتک) برگزار می‌شود، ششمین جشنواره تابستانی نیز با اهدای گواهینامه دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

این آزمایشگاه در راستای توسعه نیروی انسانی و مهارت‌های فنی و تخصصی افراد جهت حضور در مشاغل مختلف فناوری اطلاعات، اقدام به برگزاری این جشنواره کرده است. کلیه دانشجویان، فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف و همچنین دانش آموزان سال‌های آخر دبیرستان می‌توانند از فرصت این دوره‌ها برای آمادگی ورود به محیط کار و یا افزایش بهره‌وری شغلی استفاده کنند.

در این جشنواره، ۱۸ دوره آموزشی در قالب ۶ دپارتمان در حوزه‌های طراحی و توسعه وب، برنامه‌نویسی جاوا، لینوکس و متن‌باز، پایگاه‌های داده، برنامه‌نویسی موبایل، مهندسی شبکه، برنامه‌نویسی، پایتون، رایانش ابری، ابرداده، گرافیک و هنرهای دیجیتال و... برگزار می‌شود. همه دوره‌ها عملی، آزمایشگاهی و پروژه محور خواهند بود و به شرکت‌کنندگان دوره، مدرک رسمی دانشگاه صنعتی شریف تعلق خواهد گرفت.

ثبت‌نام برای حضور در ششمین جشنواره تابستانی لایتک دانشگاه صنعتی شریف آغازشده و شرکت در این جشنواره از طریق وب‌سایت آزمایشگاه یادگیری فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف امکان‌پذیر است.

همایش رایگان آینده شغلی فناوری اطلاعات و ششمین جشنواره تابستانی از ۱۷ تا ۳۰ شهریورماه برگزار می‌شود.