آغاز به کار نخستین استارت‌آپ دموی حوزه گردشگری در این هفته

آغاز به کار نخستین استارت‌آپ دموی حوزه گردشگری در این هفته

نخستین استارت‌آپ دموی حوزه گردشگری در کشور این هفته آغاز به‌کار می‌کند.

ایمان مهدی‌زاده، دبیر اجرایی نخستین استارت‌آپ دموی حوزه گردشگری در کشور اظهار کرد: دو شرکت هم‌بنیان فعال در حوزه گردشگری و کسب‌وکار با اجماع بر نقطه نظرات تخصصی در حوزه استارت‌آپ‌ها، به طراحی سبکی از استارت‌آپ‌ها پرداخته‌اند.

وی افزود: در ایران استارت‌آپ‌ها برای قشر دانشجوی جوانی است که هنوز شرکتی ثبت نکرده اما در استارت‌آپ دمو در پی حمایت از شخص حقیقی و حقوقی که اقدام به ساخت نمونه‌ای کرده است، هستیم.

مهدی‌زاده با بیان اینکه اقدامات در استارت‌آپ دمو با حمایت و نظارت فن‌بازار ملی ایران اجرایی می‌شود، تصریح کرد: در واقع در این استارت‌آپ از اشخاص حقیقی و حقوقی که برای توسعه و فروش نیاز به سرمایه‌گذاری دارند، حمایت می‌شود.

دبیر اجرایی نخستین استارت‌آپ دموی حوزه گردشگری در کشور ادامه داد: افرادی که نمونه کار دارند و دمویی را ساخته‌اند در سایتی که این هفته طی فراخوانی اعلام می‌شود، ثبت نام می‌کنند و در فن‌بازار پردیس آموزشی در راستای نحوه معرفی نمونه به سرمایه‌گذار می‌بینند.

وی افزود: در نهایت قرار است هشت نفر از استارت‌آپ دموها را انتخاب کنیم و سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در حوزه‌های گردشگری و آی‌تی برای امضای قرارداد با این افراد وارد مذاکره می‌شوند.