پنجمین سمینار تخصصی ملی کارآفرینی در دانشگاه سمنان برگزار می‌شود

رئیس مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه سمنان گفت: پنجمین سمینار تخصصی ملی کارآفرینی در تالار دانش دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.
احسان برهانی در نشست هماهنگی برگزاری این سمینار اظهار داشت: این سمینار تخصصی با حضور بنیان‌گذاران شرکت نگین بهداشت آرین پرژک به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.
وی به برخی از اهداف برگزاری این سمینار اشاره کرد و افزود: معرفی روند رسیدن به کارآفرینی موفق و ایجاد محیطی مبتنی بر اعتماد برای ارتباط با کارآفرینان ازجمله اهداف برگزاری این سمینار است.
رئیس مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه سمنان با اذعان به اینکه برگزاری چنین سمینارهایی می‌تواند برای راهی برای معرفی کارآفرینان برتر و راه‌های موفقیت این کارآفرینان باشد خاطرنشان کرد: ایجاد تعامل بین دانشجویان و علاقه‌مندان در حوزه صنعت و کارآفرینی و ایجاد محیطی مبتنی بر اعتماد برای ارتباط با کارآفرینان از دیگر اهداف برگزاری پنجمین سمینار تخصصی کارآفرینی است.
برهانی اظهار داشت: در این سمینار فرصتی برای طرح پرسش و پاسخ و ارتباط مستقیم با کارآفرینان نیز فراهم می‌شود.
وی با اشاره به‌ضرورت برگزاری سمینارهایی با این موضوع تصریح کرد: در این سمینارها کارآفرینان برتر می‌توانند روش‌های رسیدن به کارآفرینی موفق و ادامه سیر پیشرفت در آن را بیاموزند.
رئیس مرکز کارآفرینی و نوآوری دانشگاه سمنان با اشاره به زمان دقیق برگزاری این سمینار تخصصی بیان کرد: پنجمین سمینار تخصصی کارآفرینی امروز یازدهم آبان ماه در دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.