برگزاری رویداد سوم هم آفرینی همراه اول با موضوع اینترنت اشیا

برگزاری رویداد سوم هم آفرینی همراه اول با موضوع اینترنت اشیا

شرکت ارتباطات سیار ایران خبر داد: سومین رویداد از مجموعه رویدادهای هم آفرینی همراه اول با مشارکت دانشگاه شیراز و موضوع اینترنت اشیا برگزارمی‌شود.
رویداد هم آفرینی با رویکرد انتخاب طرح یا کسب‌وکارهای نوپا و نوآور در بخش اینترنت اشیاء، تیرماه امسال در شهر شیراز، برگزار خواهد شد.
رویدادهای هم آفرینی همراه اول، با رویکرد رویدادهای متداول در این بخش و انتخاب کسب‌وکارهای نوپا برگزار می‌شود.
در این رویدادها با در نظر گرفتن فضای حاکم بر اکوسیستم کارآفرینی کشور و برطرف کردن نقاط ضعف موجود در رویدادهای مشابه فعلی و نیز نیازهای همراه اول، بومی‌سازی‌های لازم صورت پذیرفته است.
این رویدادها با نگاه حمایت همراه اول از کسب‌وکارهای نوپا و نوآور و همچنین ایجاد فضای کارآفرینی به نام رویدادهای «هم آفرینی» نام‌گذاری شده است.
موضوع طرح‌های نوآورانه این رویداد در سومین دوره خود، اینترنت اشیاء (IoT)، تحلیل داده‌ها (Data Analytics)، فین تک و گردشگری است.
تیم‌های علاقه‌مند برای شرکت در رویداد، می‌توانند تا ۹ تیرماه از طریق لینک https://www.mci.ir/hamafarini ثبت‌نام کنند.
ارزیابی اولیه طرح‌ها توسط کمیته تخصصی انجام‌شده و تیم‌ها جهت شرکت در رویداد انتخاب و پس از داوری، طرح‌های برگزیده انتخاب می‌شوند. در روز اختتامیه، ۳ طرح برتر معرفی و علاوه بر دریافت جوایز ارزنده، امکان مذاکره جهت حمایت همراه اول از تیم‌های برتر آغاز خواهد شد.
پیش رویداد این رویداد در روز ۱۴ تیر و اختتامیه در روز ۲۸ تیرماه برگزار می‌شود.

همراه اول، حامی اول نوآوری، در دو دوره پیشین رویدادهای هم آفرینی پذیرای ۴۳۹ تیم بوده است که از این تعداد ۷۷ تیم به مرحله داوری راه یافتند.