معرفی استارت‌آپ: شیفت؛ سفارش آنلاین خدمات خانه

معرفی استارت‌آپ: شیفت؛ سفارش آنلاین خدمات خانه

شیفت، سیستم‌ سفارش آنلاین خدمات موردنیاز خانه‌‌ها و شرکت‌ها است که با قیمت‌گذاری منطقی و استاندارد، خدمات خود را توسط متخصصین بررسی‌شده، مورداطمینان و مجرب ارائه می‌دهد.
استارت‌آپ شیفت به‌عنوان بازار آنلاین خدمات تخصصی و باهدف ارائه خدمات موردنیاز خانه‌ها و سازمان‌ها، در سال ۹۵ راه‌اندازی شده است. شیفت به‌عنوان یکی از اولین مارکتهای ارائه خدمات در ایران، پلتفرمی ایجاد کرده است که هدف آن ایجاد ارتباط بین مشتریان و نیروهای متخصص مطمئن، با هزینه کمتر و در سریع‌ترین زمان ممکن است.
ایده اصلی شیفت، ارائه کمک به مردم برای یافتن آسان و بی‌دردسر خدمات حرفه‌ای، ارزان و باکیفیت بالا و امن و نیز ایجاد بستری مناسب برای افراد و کسب‌وکارهای کوچک است تا بتوانند به‌وسیله آن کسب‌وکار خود را مدیریت کرده و شبکه مشتریان خود را توسعه دهند. در حال حاضر اگر دنبال خدماتی مانند نظافت منزل، لوله‌کشی، نقاشی ساختمان، سرویس کولر هستید، می‌توانید متخصص موردنظرتان را بدون دردسر در شیفت پیدا کنید. تنها با چند کلیک و صرف چند ثانیه، می‌توانید نیازمندی خود را در سایت شیفت ثبت کنید تا بهترین و نزدیک‌ترین متخصص از بین بیش از ۱۰۰۰ متخصص ثبت‌شده در شیفت، به شما معرفی شود.
سعید جمشیدی، مؤسس شیفت می‌گوید: «بارها برای خودمان پیش‌آمده بود که به دنبال خدماتی مانند لوله‌کشی، نظافت یا حتی کلیدساز باشیم. بعد از صرف زمان و کلی جستجو، یا متخصص موردنظرمان را پیدا نکرده‌ایم و یا فردی که پیداکرده بودیم با نیازمندی‌های ما مطابقت نداشته است. با شیفت، علاوه بر اینکه قبل از درخواست خدمت از هزینه آن مطلع می‌شوید، می‌توانید نمونه کارها و سوابق کاری متخصص را مشاهده کنید و ازنظر سایر مشتریان قبلی و امتیازی که به وی داده‌اند استفاده کنید.»
جمشیدی افزود: «در فاز یک ۵ سرویس نظافت منزل، لوله‌کشی، سرویس کولر، سیم‌کشی و نقاشی ساختمان را در تمامی نقاط شهر تهران و ری ارائه می‌دهیم، اما سعی ما بر این است که تا قبل از پایان سال ۹۶، تمامی خدمات موردنیاز مشتریان، از ترجمه تا عکاسی برای مراسم‌ها و رویدادها و از آموزش و تدریس موسیقی تا خدمات تعمیر اتومبیل در محل را به خدمات ارائه‌شده در شیفت بیافزاییم.»

شیفت برای متخصصین بااستعدادی که هزینه ایجاد و راه‌اندازی کسب‌وکار خود را ندارند، بستری را ایجاد می‌کند تا - بعد از گذراندن مراحل شناسایی، احراز هویت، بررسی گواهینامه‌های تخصصی ایشان - بدون صرف هزینه تبلیغات، مشتریان بیشتری داشته باشند و کسب‌وکار خود را توسعه دهند.

لازم به ذکر است وب‌سایت شیفت به آدرس https://www.shift.city/در حال حاضر در دسترس است و تمامی مشتریان می‌توانند با مراجعه به آن، از ۱۵ تا ۴۰ درصد تخفیف شیفت استفاده کرده و با هر بار معرفی شیفت به دوستان خود - که منجر به ثبت سفارش شود - مبلغ ده هزار تومان اعتبار کسب کرده و علاوه بر آن، ده هزار تومان اعتبار به دوستان خود هدیه دهند.

همچنین تمامی افرادی که در تمامی زمینه‌های خدماتی مانند لوله‌کشی، نقاشی ساختمان، تدریس خصوصی، عکاسی، فیلم‌برداری، ترجمه، نویسندگی، گرافیک و ... صاحب تخصص هستند، می‌توانند با مراجعه به صفحه ثبت‌نام متخصصین، اطلاعات خود را ثبت نموده تا پس از انجام مراحل بررسی مدارک و احراز هویت، خدمات خود را توسط شیفت به مشتریان ارائه کرده و کسب درآمد کنند.