دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پارک علم و فناوری تأسیس می‌کند

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه پارک علم و فناوری تأسیس می‌کند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از پیگیری‌های این دانشگاه برای راه‌اندازی پارک علم و فناوری در حوزه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز خبر داد.

 در این نشست حسین کریم، رئیس دانشگاه با اعلام اینکه راه‌اندازی پارک علم و فناوری دانشگاه در راستای فعالیت هرچه بهتر دانشجویان در این حوزه از برنامه‌های قطعی امسال دانشگاه خواهد بود، راه‌اندازی مرکز رشد سلامت الکترونیک و تله مدیسین را نیز از دیگر برنامه‌های امسال دانشگاه اعلام کرد.

 رئیس دانشگاه ضمن ابراز خرسندی از تأسیس دو شرکت دانشجوئی، پس از طرح ایده شرکت‌های دانشجویی دانش‌بنیان از سوی دانشگاه گفت: اتفاق خوب و جالب این است که بسیاری از ایده‌هایی که مطرح شدند در طول مدت کوتاهی به نتیجه رسیده و عملیاتی شده‌اند.

 وی ضمن تأکید بر انجام اقداماتی برای ایجاد بنیاد توسعه کسب‌وکار دانشگاه علوم پزشکی باهدف کارآفرینی، ارزش‌آفرینی و ثروت آفرینی در سال ۹۶ اظهار کرد: وظیفه این بنیاد ساماندهی و توسعه کسب‌وکارها بوده است.

 کریم ضمن بیان اینکه برای ایجاد تحول در استان نیاز به گام‌های پرسرعت، با شتاب و قدرتمند داریم، آغاز به کار شرکت‌های دانشجویی دانش‌بنیان را در دانشگاه فرصت بسیار خوب و پیشگامی بسیار ارزشمند دانست و گفت: باید با همت و تلاش از این پیشگامی حداکثر استفاده را ببریم.