بیست و نهمین ایده شو در خوانسار برگزار می‌شود
با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی؛

بیست و نهمین ایده شو در خوانسار برگزار می‌شود

بیست و نهمین ایده شو کسب‌وکار آینده من با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۱۴ تیرماه ۹۶ در خوانسار برگزار می‌شود.

ایده شو رویدادی است که افراد توانمندی خود را در ایده پردازی، بیان ایده و انتقال آن به دیگران در محیطی دوستانه محک می‌زنند. در این رویداد کسب مهارت ایده پردازی در ۲۰۰ دقیقه و ارائه هر ایده در ۳ دقیقه دنبال می‌شود.

در این رویداد شما فرصت دارید تنها سه دقیقه در مورد موضوعتان در مقابل جمعیت صحبت کنید. به‌محض اتمام زمان مذکور به‌هیچ‌وجه امکان ادامه بحث وجود ندارد.

 حتماً و حتماً نیاز دارید قبل از رویداد بارها تمرین کنید و بدانید که انتقال سریع یک ایده شدیداً نیازمند تمرین است.

 قرار نیست موضوع موردبحثتان را به‌طور کامل و با جزئیات به شنوندگان آموزش دهید، بلکه باید بتوانید به‌درستی جرقه اولیه شور و علاقه دیگران به آن موضوع را روشن کرده و نیروی محرکه اولیه را برای ادامه مسیر مهیا کنید.

توجه کنید که رعایت اصول اولیه سخنرانی از ضروریات یک ارائه خوب است و برای آشنایی بیشتر شرکت‌کنندگان با این موضوع، در این رویداد یک دوره آموزشی ارائه خوب نیز برای آنان برگزار می‌شود.

هرکسی حداقل یک فکر یا ایده‌ای دارد که با تمام شور و اشتیاق به آن می‌پردازد، چیزی که شما را به هیجان می‌آورد، شور و اشتیاقتان را می‌افروزد، چشمانتان را از حدقه بیرون میزند، حرف زدنتان را سریع‌تر می‌کند و انرژی‌تان را چند برابر. از این ایده‌ها و شوق‌هایتان برایمان حرف بزنید.

ایده شو محلی است برای به اشتراک‌گذاری این تجربیات زندگی ساز، موضوعات موردعلاقه و شوق برانگیز و نقطه نظرات منحصربه‌فرد. شما هم اگر چنین فکر و ایده‌هایی دارید وقت آن رسیده برای سخنرانی درخواست دهید. برای این کار مطالعه راهنمای زیر به شما کمک خواهد کرد که بدانید که برای چه چیزی باید خود را آماده کنید.

بیست و نهمین ایده شو کسب‌وکار آینده من با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۱۴ تیرماه ۹۶ در دانشگاه پیام نور مرکز خوانسار برگزار می‌شود.