fa-IR
دفاع سه‌دقیقه‌ای از ایده‌های خلاقانه در رویداد دانشگاه امیرکبیر

دفاع سه‌دقیقه‌ای از ایده‌های خلاقانه در رویداد دانشگاه امیرکبیر

دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری موسسه مبادلات آکادمیک آلمان از طریق دفتر ایده بازار امیرکبیر نخستین مرحله رویداد Falling Walls LabTehran را در این دانشگاه برگزار می‌کند.

رویداد Falling Walls Lab همه‌ساله در کشور آلمان برگزار می‌شود. روند شرکت در این رویداد به‌گونه‌ای است که بعد از برگزاری رقابت‌های اولیه در کشورهای مختلف، نفرات برتر برای شرکت در مرحله نهایی این رقابت‌ها که در ماه نوامبر هرسال برگزار می‌شود، انتخاب خواهند شد.

در سال جاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دفتر ایده بازار با همکاری دفتر مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) در روز ۱۸ مهر رقابت مقدماتی این رویداد را در آمفی‌تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهند کرد.

دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پسادکتری و اعضای شرکت‌های فن بازار و کارآفرینان که صاحب ایده‌ای در هر زمینه باشند، می‌توانند برای شرکت در این رویداد علمی بین‌المللی از طریق falling-walls.ideasbazaar.ir  ثبت‌نام و شرکت کنند.

شرکت‌کنندگان در این رویداد باید از پروژه تحقیقاتی، طرح‌هایی که توجیه اقتصادی و یا طرح‌های نوآورانه خود در مدت ۳ دقیقه دفاع کنند. منتخبان این رویداد به مرحله نهایی این رقابت که در برلین برگزار خواهد شد، راه می‌یابند.

مهلت ارسال ایده‌ها تا ۲۹ مردادماه تعیین‌شده است و با توجه به کمبود زمان، به‌هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد.