دومین اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی کشور برگزار می‌شود

دومین اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی کشور برگزار می‌شود

اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی مردادماه در مرکز همایش‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور نخبگان، فعالان و بزرگان وب فارسی، توسط کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی برگزار می‌شود.

حمیدرضا همتی ریاست کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی در نشست خبری، اهداف برگزاری این اجلاس ملی را تشریح کرد و گفت: بار دیگر می‌خواهیم نخبگان، فعالان و بزرگان وب فارسی را برای روزی بزرگ دورهم جمع کنیم.

ریاست کانون محورهای اصلی برگزاری این اجلاس را کسب‌وکارهای اینترنتی، فناوری‌های مالی (فین تک)، امنیت سایبری، طراحی و توسعه وب عنوان کرد.

وی زمان برگزاری این اجلاس را مردادماه سال جاری عنوان کرد و افزود: در این اجلاس با همکاری دولتمردان و فعالان بخش خصوصی با برگزاری سخنرانی‌ها و پانل‌های تخصصی به بررسی فعالیت‌های مرتبط در فضای مجازی ایران خواهیم پرداخت.

همتی در پایان با اشاره به علاقه‌مندی شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالان فضای مجازی به زمینه‌های موردبحث در این اجلاس خاطرنشان کرد: امیدوارم با مشارکت شما فعالان عرصه فضای مجازی که الحق از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین افراد این جامعه هستید بتوانیم مسیر حرکت کشور به‌سوی تعالی فضای سایبری را تسریع بخشیم.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و حضور در بزرگ‌ترین گردهمایی توسعه‌دهندگان فضای مجازی می‌بایست به وب‌سایت اجلاس به نشانی http://www.pwconf.ir مراجعه کنند و یا با شماره ۸۸۳۴۰۹۰۶ کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی تماس بگیرند.