ثبت‌نام الکام‌استارز ۹۶ شروع شد

ثبت‌نام الکام‌استارز ۹۶ شروع شد

ثبت‌نام فعالان کارآفرینی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برای شرکت در الکام‌استارز ۹۶ آغاز شد.
الکام‌استارز بزرگترین گردهم‌آیی فعالان کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور است که همزمان با بیست‌و‌سومین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ ۲۰۱۷) از ۳۰ تیر تا دوم مردادماه برگزار خواهد شد.
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از استارت‌آپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها، مراکز رشد، سرمایه‌گذاران جسورانه، رسانه‌ها و تمامی فعالان حوزه کارآفرینی کشور به ویژه بر بستر فناوری اطلاعات و ارتباطات دعوت کرده است تا در این نمایشگاه و رویداد بزرگ ملی شرکت کنند.
درخواست‌های ثبت شده در اولین فرصت بررسی و با توجه به تعداد بالای متقاضیان، بر اساس معیارها و سنجه‌های پیش‌بینی شده، حضور متقاضی در الکام‌استارز تعیین و اعلام می‌شود.
علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد می‌توانند به سایت اختصاصی این رویداد به آدرس https://elecomstars.irannsr.org مراجعه و ثبت‌نام کنند.
مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا نیز همانند سال گذشته، در کنار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و به منظور اعتلای زیست‌بوم کسب‌وکارهای نوپا به برگزاری هرچه بهتر این رویداد کمک خواهد کرد.
برای کسب هرگونه اطلاع و پاسخگویی به سوالات احتمالی می‌توانید با دبیرخانه این رویداد به شماره ۴۲۹۱۷۰۰۰ داخلی ۲۲۶ آقای محمد طلوعی تماس حاصل بگیرید.
الکام‌استارز ۹۶ همزمان با بیست‌و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ ۲۰۱۷) از ۳۰ تیرماه تا دوم مردادماه از سوی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.