آغاز چرخه سوم شتاب‌دهی تیم‌های راه‌یافته به تریگ‌آپ

آغاز چرخه سوم شتاب‌دهی تیم‌های راه‌یافته به تریگ‌آپ

چرخه سوم شتاب‌دهی تیم‌های راه‌یافته به مرکز تریگ‌آپ کار خود را آغاز کرد.
برای دوره سوم شتاب‌دهی از میان ۲۵۶ ایده ثبت‌شده در سایت تریگ‌آپ، با ۴۶ تیم مصاحبه حضوری شد که تنها ۹ تیم با در نظر گرفتن معیارهای ‌ تریگ‌آپ موفق به ورود به دوره سوم پیش‌شتاب‌دهی شدند.
از ۱۹ فروردین، ۹ تیم در رقابتی فشرده به مدت چهار هفته در کافه آی‌تی شروع به گذراندن دوره پیش‌شتاب‌دهی کردند و در پایان این زمان با برگزاری رویدادی به نام "IdeaRing" میان ۵ تیم نهایی، داوری انجام شد.
تیم‌های فیکس‌شو، دکتر بادی و بلد شو، ویزپ و دستبند آکو طرح‌های خود را در حضور هیئت‌داوران ارائه و از آن‌ها دفاع کردند.
سرانجام پس از بررسی امتیازها و اعلام نظر داوران، نتایج مشخص شد و از جمع این تیم‌ها،‌ سه تیم یعنی فیکس‌شو، دکتر بادی و بلد شو به‌عنوان تیم‌های برگزیده انتخاب شدند و به مرکز شتاب‌دهی تریگ‌آپ راه یافتند.
فیکس‌شو اپلیکیشنی برای یافتن نزدیک‌ترین تعمیرکار و سرویس‌کار است.
دکتر بادی وب‌سایت و اپلیکیشنی برای ارائه برنامه‌های غذایی و برنامه‌های ورزشی برای رسیدن به‌تناسب اندام با استفاده از سیستم تشویقی gamification  برای کاهش وزن است.
بلد‌شو پلتفرمی برای ترجمه، دوبله و فروش آنلاین دوره‌های آموزشی ویدئویی از شرکت‌های معتبر بین‌المللی است.
تیم‌های نام‌برده در یک دوره زمانی چهارماهه که از اول خرداد ۹۶ آغاز می‌شود، علاوه بر دریافت کمک‌های نقدی از جانب مرکز شتاب‌دهی تریگ‌آپ، از حمایت‌های معنوی و راهبردی مربیان و مشاوران این مرکز نیز برخوردار می‌شوند تا درنهایت امکان تجاری‌سازی ایده‌های خود را به دست بیاورند.