ارائه ایده‌های نو و جذاب در صنعت بازی‌سازی کشور

استارت‌آپ ویکند بازی‌های رایانه‌ای با عنوان گیم تریگ‌آپ (Game TrigUp) با حضور تعدادی از متخصصان و علاقه‌مندان از ۲۰ تا ۲۲ آبان ماه در تهران برگزار می‌شود. شماری از برنامه نویسان، متخصصان گرافیک و علاقه‌مندان در قالب یک رویداد آموزشی مرتبط با صنعت بازی‌سازی با عنوان گیم تریگ‌آپ، دورهم جمع می‌شوند تا ایده‌های نو و جذاب خود را در این حوزه ارائه کنند.

استارت‌آپ ویکند بازی‌های رایانه‌ای با عنوان گیم تریگ‌آپ (Game TrigUp) با حضور تعدادی از متخصصان و علاقه‌مندان از ۲۰ تا ۲۲ آبان ماه در تهران برگزار می‌شود.

این برنامه آموزشی با هدف ایجاد کسب‌وکارهای لازم در این صنعت برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان به مدت ۵۴ ساعت همزمان با رقابت، به آموزش و طراحی کسب‌وکاری جذاب در حوزه بازی می‌پردازند.

در Game TrigUp، گروه‌ها با افراد باتجربه این حوزه آشنا شده و با همراهی‌ها، راهنمایی‌ها و شرکت در کارگاه‌های آموزشی تخصصی، سعی می‌کنند ایده‌های خود را جذاب‌تر و موفق‌تر ارائه کنند.

ثبت‌نام نخستین رویداد آموزشی صنعت بازی‌سازی ایران ۲۳ مهرماه آغاز شد و علاقه‌مندان تا ۱۸ آبان مهلت‌دارند در این برنامه تخصصی ثبت‌نام کنند.

در پایان این رویداد نیز ایده‌های بر‌تر، جوایز و حمایت‌هایی به‌منظور راه‌اندازی و رشد دریافت می‌کنند.

این رویداد آموزشی به مدت سه روز از ۲۰ آبان ماه در موسسه آموزش عالی خاتم برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت events.trigup.com مراجعه کنند.