ماراتن تولید محتوای دیجیتال سلامت برگزار می‌شود

ماراتن تولید محتوای دیجیتال سلامت برگزار می‌شود

خرداد ماه نخستین ماراتن تولید محتوای دیجیتال در جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سفیران سلامتی برگزار می‌شود.

دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای کمک به گسترش فرهنگ و افزایش ظرفیت بخش‌های مختلف دولتی و خصوصی در زمینه تولید رسانه های دیجیتال سلامت و گسترش به‌کارگیری آن در امر آموزش به جامعه، ارتقای سطح سواد سلامت عموم و به منظور ارج نهادن و قدردانی از تلاش‌های انجام‌شده برای تولید رسانه‌های آموزشی مختلف جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سفیران سلامتی را در خردادماه برگزار می‌کند.

همچنین اهتمام هرچه بیشتر برای ارتقای کاربرد دانش ارتباطات و ایجاد رسانه‌های آموزشی کارآمد حوزه سلامت از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره به‌شمار می‌آید.

جشنواره ملی رسانه‌های دیجیتال سفیران سلامتی به‌صورت سالانه با محوریت سلامت در ۸۱ محور مختلف و با تمرکز بر سبک زندگی سالم و گسترش خود مراقبتی ‌برپا خواهد شد.

ماراتن تولید محتوای دیجیتال سلامت
امسال در حاشیه برگزاری جشنواره ملی رسانه های دیجیتال سلامت، برای نخستین بار در ایران ماراتنی برای تولید محتوای ارزشمند سلامت نیز برگزار خواهد شد. در این ماراتن شرکت‌کنندگان در گروه‌های ۳ تا ۵ نفری و در یک ماراتن سه روزه در زمینه تولید محتوا با محوریت سلامتی، خود مراقبتی و سبک زندگی سالم با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. این برنامه در راستای جذب استعدادهای جوان، پرورش و حمایت از ایده‌های نوین در زمینه سلامت برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت این جشنواره به نشانی http://healthdigitalfestival.ir مراجعه کنند.