آغاز ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها در چالش استارت‌آپ گراند کره جنوبی

آغاز ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها در چالش استارت‌آپ گراند کره جنوبی

دولت کره جنوبی به‌منظور ایجاد مشارکت و تبادل ایده در بین استارت‌آپ‌های داخلی این کشور با سایر استارت‌آپ‌های جهان و به‌منظور رشد و توسعه کسب‌وکارهای جهانی اقدام به برگزاری K-Startup grand challenge کرده است.
زمان ثبت‌نام این رویداد از ۱۰ فروردین‌ماه شروع شده است و تا ۱۷ خردادماه ادامه دارد و استارت‌آپ‌های علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به سایت http://www.k-startupgc.org ثبت‌نام کنند. پس از آن و در صورت احراز صلاحیت استارت‌آپ‌ها می‌توانند در این رویداد شتاب‌دهی ۴ ماهه شرکت کنند.
در این رویداد پس از بررسی تیم‌ها، ۵۰ تیم در تیرماه ۱۳۹۶ به‌عنوان تیم‌های منتخب معرفی می‌شوند که می‌توانند با امکان استقرار در کشور کره جنوبی به مدت ۴ ماه وارد مرحله شتاب‌دهی شوند. پس از پایان این مرحله، استارت‌آپ‌ها در DemoDey که در آذرماه ۱۳۹۶ برگزار می‌شود، حضور پیدا می‌کنند و از میان این تیم‌ها، ۲۵ تیم به‌عنوان تیم‌های نهایی انتخاب می‌شوند و کسب‌وکار خود را با حمایت‌های مالی و غیرمالی دولتی کره در این کشور آغاز خواهند کرد.
تیم‌های شرکت‌کننده در این رویداد علاوه‌بر این‌که باید استارت‌آپ بین‌المللی باشند، نباید بیش از ۵ سال از عمرشان گذشته باشد، همچنین این شرکت‌ها باید فناورمحور، دارای محصول یا پروتوتایپ و در مرحله اولیه سرمایه‌گذاری باشند.

پوستر چالش استارت‌آپ گراند کره جنوبی
پوستر چالش استارت‌آپ گراند کره جنوبی