ارسال ۲۸۰ طرح به دومین ایده بازار آب و فاضلاب

ارسال ۲۸۰ طرح به دومین ایده بازار آب و فاضلاب

آمار ایده ها و طرح های ارسالی به دبیرخانه دومین ایده بازار و فن‌بازار آب و فاضلاب «آبفا» به ۲۸۰ مورد رسید.

این رویداد تخصصی در دو بخش ایده بازار برای ارائه ایده‌های جدید و فن‌بازار برای ارائه طرح‌ها و محصولات جدید ساخته شده، برگزار می‌شود.
پس از داوری اولیه توسط تیم متخصصان دانشگاه و صنعت، ایده‌ها و فناوری‌های منتخب برای کسب آمادگی و اجرا در روز پایانی ایده بازار، در کلاس‌های توان‌افزایی و آموزشی شرکت داده می‌شوند.
در نهایت، ۱۶ ایده‌پرداز در حضور اصحاب صنعت، دانشگاه، هیات داوران، صاحبان فناوری و صنایع مرتبط، فناوری و ایده خود را برای جلب نظر سرمایه‌گذاران ارائه خواهند داد و ۳ فناوری و ایده برتر رویداد در هر حوزه انتخاب و معرفی خواهد شد.
مراسم پایانی دومین رویداد ملی ایده بازار و فن‌بازار «آبفا» روزهای ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت ماه به همراه نمایشگاه جانبی، در تالار آبگینه شرکت آب و فاضلاب استان تهران برگزار می‌شود.
عناوین فناوری و ایده‌های راه‌یافته به کلاس‌های توان‌افزایی و آموزش برای ارائه و اجرا در مراسم اصلی دومین رویداد آبفا در سایت رویداد به نشانی www.abfa.ideasbazaar.ir اعلام شده است.
دومین رویداد ملی ایده بازار و فن‌بازار آبفا، با همکاری دفتر‌ ایده بازار ‌امیرکبیر و شرکت ‌آب‌ و ‌فاضلاب استان تهران تدارک یافته است.
در نخستین رویداد ملی ایده بازار در سال ۱۳۹۴ نیز ۱۳۲ ایده به دبیرخانه ایده بازار رسیده بود که پس از سه مرحله داوری استادان دانشگاه و کارشناسان صنعت، سه فناوری برتر انتخاب شدند.
رویدادهای ملی ایده بازار با استناد به اقدام ملی ۸ و ۹ از راهبرد کلان ۳ نقشه جامع علمی کشور برگزار می‌شود. حمایت از ایجاد مراکز خدمات پشتیبان «ایده تا بازار»، ساماندهی فن‌بازارهای عمومی و ایجاد فن‌بازارهای تخصصی در حوزه های اولویت‌دار کشور، از اقدامات ملی راهبرد کلان ۳ نقشه جامع علمی کشور است.