دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی:

بیست موافقت‌نامه در حوزه زیست‌فناوری برون‌سپاری شده است

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی گفت: سال گذشته ستاد توسعه زیست‎فناوری بر حسن اجرای ۲۰ موافقت‌نامه برون‌سپاری به ارزش یک میلیارد و ۶۰۸ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان نظارت کرد.

مصطفی قانعی، دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در خصوص موافقت‌نامه‌های سال گذشته در ستاد، بیان کرد: در سالی که گذشت، ستاد بر  حسن اجرای ۲۰ موافقت‌نامه برون‌سپاری به ارزش یک میلیارد و ۶۰۸ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان و ۱۱ موافقت‌نامه درون‌سپاری به ارزش یک میلیارد و ۸۴۷ میلیون تومان نظارت کرد.

وی افزود: همچنین در همین راستا بررسی پروپوزال‌های واصله به ستاد نیز انجام شد و ۵ تفاهم‌نامه‌ همکاری بین ستاد و سازمان‌های مختلفی چون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مرکز مالکیت معنوی، شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی صندوق پرشین داروی البرز و فن‌بازار سلام با هدف ترویج زیست‌فناوری در کشور منعقد شد.

به گفته قانعی، با توجه به اهمیت مدیریت و برنامه‌ریزی مالی در ستاد، یکی از مهم‌ترین اقدامات ستاد در سال گذشته، بودجه‌ریزی کلان ستاد توسعه زیست‌فناوری برای سال ۱۳۹۵ و تهیه و تدوین برنامه و بودجه ستاد توسعه زیست‌فناوری سال ۱۳۹۶ بود.