برگزاری همایش «جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها و خلق ارزش» در اصفهان

برگزاری همایش «جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها و خلق ارزش» در اصفهان

همایش «جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها و خلق ارزش» چهارشنبه ۲۵ اسفندماه در ساختمان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان برگزار می‌شود.

پس از برگزاری موفق «یلدای کارآفرینان استارت‌آپی» در شب یلدا و استقبال فعالان اکوسیستم استارت‌آپی از مباحث تخصصی، با توجه به ظرفیت‌های بالای اکوسیستم اصفهان، پنل سرمایه‌گذاری یلدا این بار در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

در این همایش در کنار طرح مباحث تخصصی چون نحوه جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها‌، مدل های سرمایه‌گذاری، میزان سرمایه‌گذاری‌ها در این حوزه، سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، انتقال دانش فنی و مدیریتی، ورود شرکت‌های چندملیتی، قوانین و مقررات سرمایه‌گذاری، ایجاد صندوق‌های خطرپذیر، ورود به فرابورس و شفافیت در سرمایه‌گذاری، آخرین تحولات حوزه سرمایه‌گذاری و آنچه در سال ۹۵ گذشت، مرور خواهد شد. در این برنامه همچنین نگاهی به جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها در سال ۱۳۹۶ می‌شود.
علاقه‌مندان به جذب سرمایه برای استارت‌آپشان یا مشارکت در سرمایه‌گذاری می‌توانند در بخش پرسش و پاسخ سوالاتشان را مطرح کنند، پس از همایش نیز به صورت مستقیم با شهاب جوانمردی، سعید رحمانی و رضا زرنوخی به بحث و تبادل نظر بپردازند. در این همایش پنل تخصصی توسط شهرام شریف، روزنامه‌نگار، برگزار خواهد شد. دبیر این همایش نیز برعهده اکبر هاشمی، صاحب امتیاز و مدیر مسئول هفته‌نامه شنبه است.
همایش «جذب سرمایه برای استارت‌آپ‌ها و خلق ارزش» چهارشنبه ۲۵ اسفندماه از ساعت ۱۴ تا ۱۹ در اصفهان به نشانی پل خواجو، میدان  فیض، ساختمان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان برگزار می‌شود.