fa-IR
فراخوان جذب ایده در شتاب‌دهنده اکسل اصفهان
تا ۱۵ اسفندماه

فراخوان جذب ایده در شتاب‌دهنده اکسل اصفهان

فراخوان جذب ایده و استارت‌آپ در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) به‌منظور حضور در چرخه اول شتاب‌دهنده اَکسِل اصفهان از تاریخ ۳ تا ۱۵ اسفند در حال برگزاری است.

اکسل از میان تیم‌های ثبت‌شده در فراخوان، با برگزاری رویدادی رقابتی اقدام به انتخاب تیم‌های برتر برای ورود به فرایند شتاب‌دهی خواهد کرد.
شتاب‌دهنده اکسل اصفهان در مسیر ارزش‌آفرینی سریع‌تر و خلق اثر اجتماعی و با  رویکرد افزایش توانمندی‌ توسعه کسب‌وکار، احیای روحیه کار تیمی و طراحی بر اساس نیاز مشتری، اقدام به سرمایه‌گذاری اولیه بر روی ایده‌های منتخب کرده و تیم‌های نوپا را در این مسیر تحت حمایت خود قرار می‌دهد.
برای دستیابی به این مهم اکسل امکانات و خدماتی چون فضای کاری مشترک و شاد مطابق با استانداردهای روز دنیا، مربیگری و منتورینگ توسط کارآفرینان موفق ملی و منطقه‌ای، سرمایه‌گذاری نقدی، آموزش‌های لازم برای رشد سریع یک استارت‌آپ و تقویت شبکه ارتباطات را در اختیار تیم‌ها می‌گذارد.
 در طول دوره‌ی شتاب‌دهی تیم‌ها با استفاده از این امکانات محصولات خود را توسعه داده و در روز پایانی در رویدادی به‌عنوان «رونمایش» محصولات خود را برای سرمایه‌گذاران ارائه کرده و فرصت ارتقای کسب‌وکار خود به یک داستان موفقیت را خواهند داشت.

در این بین اولویت اکسل تیم‌های جوان توسعه‌دهنده فناوری و محصولات نرم‌افزاری و اپلیکیشن‌ در حوزه‌های زیر است:
 ۱- گردشگری شامل محتوا و خدمات گردشگری، ۲- اینترنت اشیاء (IOT) ۳- بازی‌ها و اپلیکیشن‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده ۴- دیگر محصولات با قابلیت خلق ارزش بر بستر تلفن همراه و خدمات ارزش افزوده

همچنین در اعتبار سنجی طرح‌های درخواستی برای ورود به شتاب‌دهنده اکسل شاخص‌های زیر بررسی می‌شوند:
۱- نفع اجتماعى ۲- مشخصات بازار هدف ۳- انطباق ویژگی‌های محصول با بازار هدف ۴- نوآوری در مدل کسب‌وکار ۵- مزیت‌های رقابتی ۶- طرح مالی کسب‌وکار ۷- تیم و تخصص‌های موجود در آن
هم اکنون فراخوان جذب ایده‌ها و تیم‌های استارت‌آپ شتاب‌دهنده اکسل اصفهان از طریق وبسایت Axellisfahan.ir  در دسترس علاقه‌مندان است و تا ۱۵ اسفند ادامه دارد.