دومین رویداد استارت‌آپ دمو مرکز فن‌بازار ملی ایران

دومین رویداد استارت‌آپ دمو مرکز فن‌بازار ملی ایران

مرکز فن‌بازار ملی ایران با حمایت پارک فناوری پردیس در نظر دارد به منظور جذب سرمایه برای استارت‌آپ‏ها و شرکت‏های نوپای حوزه ارتباطات و فناوری‌اطلاعات (ICT) دومین رویداد Startup Demo را ۱۵ اسفندماه در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می‌کند.
اکبر قنبرپور با اعلام این خبر گفت: این رویداد با حضور سرمایه‌‏گذاران تخصصی این حوزه و از طرف دیگر شرکت­های نوپا و استارت‌آپ‌های حوزه ارتباطات و فناوری‌اطلاعات (ICT) به‌عنوان سرمایه‌پذیران برگزار می­‌شود.
رییس مرکز فن‌بازار ملی ایران گفت: در این رویداد استارت‌آپ‏ها و شرکت­ها ایده خود را برای سرمایه‏‌گذاران ارائه (Demo) خواهند کرد و سرمایه­گذاران پس از برگزاری جلسات خصوصی (B۲B)، و بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده و میزان فروش، به ارزیابی آن‌ها پرداخته و برای سرمایه­‌گذاری در آن‌ کسب‌و‌کار‌ها اعلام تمایل خواهند کرد. در این صورت مذاکرات بعدی تا حصول نتیجه نهایی توسط مرکز فن‏بازار ادامه خواهد داشت.

قنبرپور اعلام کرد یکی از خلاهای فضای نوآوری و استارت‌آپی کشور، نبود فرصت­‌ها و بسترهای جذب سرمایه است که رویدادهای استارت‌آپ دمو تلاش دارد این زمینه را برای شرکت­‌های نوپا و استارت‌آپ‌ها برای سرمایه‌پذیری از یک طرف، و برای سرمایه‌گذاران برای بررسی شرکت­های آماده و دارای ظرفیت سرمایه‌گذاری از سوی دیگر فراهم کند.
قنبرپور در ادامه گفت: اولین دوره استارت‌آپ دمو در آبان ماه ۹۵ با ارائه ۱۲ استارت‌آپ به ۵ سرمایه‌گذار در محل پارک فناوری پردیس برگزار شد که تاکنون یک مورد سرمایه‌گذاری محقق شده و چند مورد دیگر نیز در حال برگزاری مذاکرات و حصول توافقات هستند.
مهلت ثبت نام در این برنامه تا پایان بهمن ۹۵ است. متقاضیان به منظور ثبت‌نام می­توانند به سایت اینترنتی مرکز فن‌بازار ملی ایران به آدرس www.techmart.ir مراجعه کنند.