برگزاری استارت‌آپ تریگر صنعتی‌شریف در حوزه‌های مالی و حمل‌ونقل

برگزاری استارت‌آپ تریگر صنعتی‌شریف در حوزه‌های مالی و حمل‌ونقل

ششمین رویداد استارت‌آپ تریگر با موضوع کاربرد هوش مصنوعی در دو حوزه مالی و حمل‌و‌نقل اسفند‌ماه در دانشگاه صنعتی‌شریف برگزار می شود.

استارت‌آپ تریگر یک رویداد آموزشی- رقابتی فشرده است که به مدت ۶ روز، با هدف ایجاد محیطی سازنده به منظور خلق و پرورش ایده‌های کارآفرینانه برگزار می‌شود.
در این رویداد، آموزش‌های ضروری برای تبدیل ایده به یک استارت‌آپ در کارگاه‌های آموزشی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود و امکان تیم‌سازی برای صاحبان ایده و یا پیوستن به تیم‌ها برای برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، گرافیست‌ها و یا متخصصان دیگر از طریق برنامه‌های شبکه‌سازی مقدور است.

در چهار روز نخست این رویداد کارآفرینانه، برنامه‌های آموزشی در قالب کارگاهی و با عناوینی همچون مدل کسب‌و‌کار، کارگاه تحقیقات بازار، کارگاه نمونه‌سازی اولیه وکارگاه ارائه‌ ایده به سرمایه‌گذار و نقشه‌ مالی ارائه خواهد شد. همچنین برنامه‌هایی با عنوان ملاقات سریع (Fast Meeting) و مشاوره (Mentoring) در این رویداد پیش‌بینی شده است.
در برنامه ملاقات سریع، در طول چهار روز ابتدایی رویداد، طی چهار مرحله در دو گروه مجزا (حمل‌و‌نقل و مالی) هر یک از افراد در مقابل سایر شرکت‌کنندگان گروه خود قرار گرفته و در مورد ایده‌ها و توانمندی‌هایشان با یکدیگر گفت‌و‌گو می‌کنند و این قسمت از برنامه فرصتی ایده‌آل برای پیدا کردن هم‌تیمی‌های توانمند و ایده‌ای متفاوت برای تشکیل تیم است. همچنین در بخش مشاوره، متخصصان و صاحب‌نظران در حوزه‌ تکنولوژی مالی، کسب‌و‌کار و بازارهای سرمایه در جمع تیم‌ها حضور می‌یابند، تجربیات خود را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند و به پرسش‌های آن‌ها پاسخ می‌دهند.
شانس ورود به برنامه شتاب‌دهنده شریف و استقرار ۶ ماهه در مجتمع خدمات فناوری شریف به همراه حمایت مالی، مشاوره‌های فنی و کسب‌و‌کار و جوایز نقدی از جمله امتیازهایی است که برای سه تیم برتر این رویداد در نظر گرفته شده است.
رقابت نهایی تیم‌های شرکت‌کننده در استارت‌آپ تریگر طی روزهای ۱۵ تا ۲۰ اسفندماه ۹۵ برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی setak.sharif.ir مراجعه کنند.

برگزاری این رویداد برعهده ستاد توسعه ایده‌های کارآفرینانه (ستاک) است و مرکز کارآفرینی، شتاب‌دهنده شریف و مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی‌شریف ، حامیان علمی، مالی و معنوی این رویداد هستند.

ثبت‌نام متقاضیان شرکت در استارت‌آپ تریگر ۶ دانشگاه صنعتی‌شریف از ۱۳ بهمن ماه آغاز شده و تا ۲۴ بهمن ماه ادامه خواهد داشت.