کنفرانس ملی سیستم‌های اطلاعاتی ۱۱ و ۱۲ بهمن برگزار می‌شود

کنفرانس ملی سیستم‌های اطلاعاتی ۱۱ و ۱۲ بهمن برگزار می‌شود

سومین کنفرانس ملی سیستم‌های اطلاعاتی در تاریخ ۱۱ و ۱۲ بهمن ماه، با حضور اساتید، صاحب‌نظران، کارشناسان و سازمان‌های فعال در حوزه سیستم‌های اطلاعاتی در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. تمرکز کنفرانس سوم، بیشتر بر بهبود نگرش، دانش و مهارت کارشناسان و مدیران فعال در صنعت فناوری‌اطلاعات است.

از اهداف کنفرانس می‌توان به جلب توجه صاحب‌نظران و سیاست‌گذاران کشور به جایگاه و اهمیت سیستم‌های اطلاعاتی در پیشرفت کشور اشاره کرد. همچنین بررسی و ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در حوزه سیستم‌های اطلاعاتی و ایجاد بستری برای هم اندیشی و هم افزایی میان پژوهشگران فعال در حوزه سیستم‌های اطلاعاتی از دیگر اهداف این کنفرانس هستند.

کنفرانس ملی سیستم‌های اطلاعاتی با جلب توجه مدیران و تصمیم گیران جهت سرمایه‌گذاری در سیستم‌های اطلاعاتی و توجه به ظرفیت بالای این حوزه در پیشبرد اهداف سازمان‌ها، فرهنگ‌سازی در حوزه «نگاه سیستمی و نه فناورانه محض» به توسعه اطلاعاتی و دانشی سازمان‌های ایرانی خواهد پرداخت. ضمن اینکه تبادل تجربیات در حوزه توسعه سیستم‌های اطلاعاتی میان فعالان صنعت فناوری‌اطلاعات و ارائه راهکارهایی چند بعدی برای افزایش احتمال موفقیت استقرار سیستم‌های اطلاعاتی در سازمان‌ها از دیگر رویکردهای این کنفرانس هستند.

تاریخ‌های کنفرانس

مهلت ارسال چکیده مقالات: ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۵ 
اعلام نتایج داوری چکیده مقالات: ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۵ 
مهلت ارسال اصل مقالات: ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۵ 
اعلام نتایج داوری اصل مقالات: ۱۵ دی ماه ۱۳۹۵

 

جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید به نشانی زیر مراجعه کنید:

http://www.isconference.ir/fa/default.aspx