fa-IR
برگزاری نخستین جشنواره فناوری‌اطلاعات در دانشگاه شریف

برگزاری نخستین جشنواره فناوری‌اطلاعات در دانشگاه شریف

اولین جشنواره دنیای فناوری‌اطلاعات IT Weekend در تاریخ۳۰دی با تمرکز بر مسائل روز دنیای فناوری‌اطلاعات در دانشگاه صنعتی‌شریف برگزار می‌شود.
مجموعه رویدادهای جشنواره فناوری‌اطلاعات (IT Weekend) به صورت سالیانه و در بازه‌های سه ماهه به صورت تخصصی در این دانشگاه برگزار می‌شود. اولین دوره این رویداد ۳۰ دی با تمرکز بر مسائل روز دنیای فناوری‌اطلاعات برگزار خواهد شد. این رویدادها برگرفته شده از کنفرانس‌های (TED) ولی در حوزه تخصصی فناوری‌اطلاعات و با احترام به ارزش‌های فرهنگی ایران اسلامی و در چارچوب قوانین کشور برگزار می‌شوند.
در این رویداد افراد متخصص و سرشناس در حوزه فناوری‌اطلاعات، تجربیات خود را با ارائه سخنرانی‌هایی با مخاطبان به اشتراک می‌گذارند. در این قالب نوآوران و پیشوایان اندیشه و عمل در حوزه‌ فناوری‌اطلاعات گردهم فراخوانده می‌شوند تا ایده‌ها و ماجراهای خود را به اشتراک بگذارند.
دانشگاه صنعتی شریف این رویداد را با همکاری معاونت علمی ریاست‌جمهوری، سازمان فناوری‌اطلاعات ایران، مرکز شتاب‌دهی و نوآوری پارک فناوری پردیس، مرکز تحقیقات و مخابرات ایران، موسسه داده کاوی گیتا، شرکت تحلیل‌افزار مبتکر میراث، مجموعه شرکت‌های حصین و مجموعه بامیلو با هدف اصلی معرفی و شناساندن ایده‌های بکر و خلاق برگزار خواهد کرد.
علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت رسمی رویداد به آدرس www.itweekend.ir مراجعه کنند.