فراخوان ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها در نمایش‌گاه ITE
از سوی دبیرخانه رویداد تراکنش اعلام شد:

فراخوان ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها در نمایش‌گاه ITE

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری برنا، دبیرخانه همایش و نمایش‌گاه تراکنش (ITE)، همزمان با برگزاری نمایش‌گاه تراکنش، بخشی از آن به ارائه و معرفی کسب‌وکارهای نوپای حوزه مالی، بانکی و صنعت پرداخت اختصاص می‌یابد. هدف از این بخش، از یک سو فراهم کردن فضایی است که این کسب‌وکارها فرصت ارائه توانایی‌های خود به جریان اصلی و مدیران تصمیم‌گیر حوزه‌های بانکی و پرداخت را داشته باشند و از سوی دیگر، با حضور این استارت‌آپ‌ها در فضای نمایشگاه، انرژی و فضای نوآورانه آن‌ها به نمایش‌گاه منتقل شود و زمینه معرفی ایده‌های جدید فراهم گردد. در این راستا نزدیک به ۱۰۰ مترمربع فضای نمایش‌گاهی برای استقرار ۲۰ گروه یا شرکت‌نوپای فعال در حوزه مالی و بانکی در نظر گرفته شده است.

لازم به یادآوری است استارت‌آپ‌هایی که حداقل ۶ ماه از عمر آن‌ها گذشته باشد و حداقل ۲۴ میلیون تومان از آغاز تاکنون درآمد داشته باشند، به‌صورت کامل کار کرده و تعدادی مشتری جذب کرده باشند؛ می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

علاوه بر فرصت شرکت در نمایش‌گاه، به گروه‌ها امتیاز شرکت در مسابقه ارائه (Pitch Fest) داده می‌شود تا در یک نیم‌روز دستاوردهای استارت‌آپ خود را در مقابل مدیران و دست‌اندرکاران صنعت مالی، بانکی و پرداخت و داوران و سرمایه‌گذاران ارائه نمایند. در پایان با نظر هیئت‌داوران سه گروه برتر انتخاب و از آن‌ها قدردانی می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۱۵ مهر از طریق وب‌سایتwww.techrun.ir برای ثبت‌نام در جشنواره استارت‌آپ‌ها که در طول سه روز نمایش‌گاه تراکنش برگزار می‌شود، اقدام کنند.

دیگر تاریخ‌های کلیدی ITE
مهلت نهایی اسپانسری: ۸ مهر
آخرین زمان رزرو غرفه: ۱۵ مهر
مهلت ارسال مقاله و یادداشت برای ویژه‌نامه: ۱۵ مهر
ارتباط با ITE
وب‌سایت: www.itefaba.com
پست الکترونیک: info@itefaba.com
تلفن تماس دبیرخانه: ۶۶۴۹۹۸۸۳ - ۶۶۴۹۹۸۷۴ - ۶۶۴۰۰۱۱۴ - ۶۶۹۷۷۴۲۲ - ۶۶۹۷۷۴۸۸