fa-IR
دومین چالش نوآوری توسن (هکاتون) بهمن‌ماه برگزار می‌شود

دومین چالش نوآوری توسن (هکاتون) بهمن‌ماه برگزار می‌شود

فرصتی برای ایده‌پرداز‌های بانکی

چالش نوآوری توسن از پنج شنبه ۲۸ بهمن تا شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ در محل شرکت توسن در پارک علم‌و‌فناوری پردیس با هدف برگزاری چالشی نو و استقبال از ایده‌های جدید برگزار خواهد شد. نتیجه اولین دوره هکاتون توسن، اتصال بیش از ۱۳ استارت‌آپ فینتک به اکوسیستم بانکی توسن‌بوم بوده است و همچنین بیش از ۲۰ استارت‌آپ دیگر در حال اتصال محصول خود به اکو سیستم توسن‌بوم هستند.

زمستان امسال توسعه‌دهندگان حوزه مالی با ایده‌های نوآورانه خود می‌توانند در چالشی سه روزه دور هم جمع شده و به رقابت بپردازند. از ابتدای دی‌ماه امسال زنگ ثبت ایده دومین «چالش نوآوری توسن»  به صدا درآمد. روزهای پایانی بهمن ماه، شرکت توسن میزبان دومین دوره ماراتن برنامه‌نویسی بر پایه سرویس‌های بانکی خواهد بود.

این چالش یک رویداد سه روزه است و تیم‌های توسعه‌دهنده‌ای که ایده‌های نوآرانه در حوزه مالی دارند می‌توانند با ثبت ایده‌های خود در وب سایت این چالش، شانس خود را برای یک رقابت فشرده و کسب یک تجربه ناب در پیاده سازی اپلیکیشن‌های بانکی و مالی امتحان کنند. افراد و تیم‌های علاقه‌مند ابتدا طرح خود را از  اول دی در وب‌سایت http://tosanboom.ir ثبت کنند، سپس هیات‌داوران از میان طرح‌های رسیده، ۲۰ طرح برتر را انتخاب کرده و برای شرکت در برنامه، از آن‌ها دعوت خواهند کرد. ‏‎

چه ایده‌ای بدهیم

ایده‌های تیم‌ها می‌بایست در حوزه فینتک باشد و هر چه ایده تیم‌ها از نوآوری بیشتری برخوردار باشد شانس بیشتری برای راه‌یابی به مرحله معارفه ایده دارد. در ادامه حوزه‌های مختلفی را که تیم‌ها امکان ایده‌پردازی دارند را معرفی می کنند.

همه بانک‌ها به دنبال مشتریان حقوقی، شرکت‌ها و کسب‌و‌کارهای تجاری هستند. چه سرویس‌ها و محصولات نوآوارانه‌ای می ‌توان به این دسته از مشتریان ارائه کرد؟ چگونه می‌توانیم به شرکت‌های کوچک و متوسط کمک کنیم تا کسب‌و‌کارشان را بهتر مدیریت کنند.

تکنولوژی‌های جدید مانند بلاک-چین چگونه می‌توانند بانکداری را متحول کنند

از نقطه دید یک بانک، چگونه می‌توانیم مشتریان خرد را حفظ کنیم و وفاداری آن‌ها را به بانک بیشتر کنیم؟ چه محصولات نوآورانه‌ای می‌توانیم در اختیار مشتریان بانک‌ها قرار بدهیم؟

جوایز دومین دوره چالش نوآوری توسن برای تیم اول، مبلغ ۳۰ میلیون تومان، تیم دوم ۲۰ میلیون تومان و تیم سوم ۱۰ میلیون تومان است. همینطور برای تقدیر از بهترین ایده نیز مبلغ ۱۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. تیم‌های نوآور با شرکت در این رویداد امکان عرضه محصولات و خدمات خود را به مشتریان بانک‌ها و موسسات مالی پیدا می کنند.

قابل ذکر است، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت رویداد به آدرس http://tosanboom.ir  مراجعه کنند.