معرفی ۱۰ ایده‌ برتر در حوزه کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر بومی

معرفی ۱۰ ایده‌ برتر در حوزه کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر بومی

در مراسم اختتامیه مرحله اول «رویداد کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر بومی» ۱۰ ایده برتر کارآفرین در حوزه جویشگر بومی معرفی و موفق به دریافت جایزه شدند.

این رویداد با هدف شناسایی کارشناسان و تیم‌های علاقه‌مند به فعالیت در زمینه محتوا و خدمات جویشگر بومی، شناسایی ایده‌های برتر برای سرمایه‌گذاری، فرهنگ‌سازی در خصوص جویشگرهای بومی، تلاش برای حداکثرکردن میزان مشارکت مخاطبان و علاقه‌مندان این حوزه انجام شد.

محورهای این رویداد شامل توسعه موتور جستجوی متنی، تصویری، ویدئو، صوت، نقشه، توسعه خدمات مبتنی‌بر‌اخبار، ارائه خدمات متنوع مکان‌محور در وب و بستر موبایل، جمع‌آوری، تولید و به‌روز‌رسانی داده بومی پر‌کاربرد، طراحی و توسعه سامانه پالایش هوشمند محتوا، توسعه سرویس‌های جستجوی خاص‌منظوره (ملک، شغل و سلامت) و سایر حوزه‌های مرتبط با جویشگرها بودند.

تیم پژواک با ایده «شخصی سازی جستجوی مقالات بر اساس سطح دانش و علایق کاربر»، تیم پیازچه با ایده «موتور جستجوی کاگنتیو – مفهوم گرا»، تیم جهان‌گردان با ایده  «دستیار هوشمند سفر (مدیریت هوشمند مسافرت)»، تیم جیک و بوک با ایده «شبکه اجتماعی خاص منظوره ( کتاب و کتابخوانی)»، تیم راوی ایرانشهر با ایده «رسانه مجازی محتوا‌محور و مکان‌محور»، تیم رسام پرداز با ایده «مکان‌یاب هوشمند spot»، تیم فناوری‌سازان راهی‌روشن با ایده «شبکه اجتماعی فالو»، تیم کاوانا با ایده «جست‌و‌جوی احکام»، تیم Blue Bit با ایده «سامانه هوشمند پرسش‌و‌پاسخ مبتنی بر فعالیت کاربران» و تیم TMICTO با ایده «My soul» به عنوان ۱۰ تیم برتر در این حوزه موفق به دریافت جایزه شدند.

در حاشیه مراسم اختتامیه رویداد کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر بومی، کارگاه آموزشی کمینه محصول‌پذیرفتنی (MVP)  نیز جهت بهره‌برداری علاقه‌مندان برگزار شد.