برگزاری نمایشگاه فن‌بازار و بازار کار ایرانی در زنجان

برگزاری نمایشگاه فن‌بازار و بازار کار ایرانی در زنجان

نمایشگاه فن‌بازار و بازار کار ایرانی با حضور مخترعین استان‌های اردبیل، آذربایجان‌غربی و زنجان برگزار می‌شود.

وحید رشتچی رئیس بنیاد ملی نخبگان استان زنجان با بیان این‌که فعالیت بنیاد ملی نخبگان استان زنجان طبق برنامه‌ریزی انجام شده در حال پیگیری است، اظهار کرد: بر همین اساس یک نمایشگاه فن‌بازار و بازار کار ایرانی به میزبانی زنجان برگزار خواهد شد.

رشتچی با بیان این‌که یک نمایشگاه فن‌بازار و بازار کار ایرانی در روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفندماه در زنجان برگزار می‌شود، اضافه کرد: این نمایشگاه در راستای نام‌گذاری سال جاری توسط رهبر فرزانه انقلاب به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد ملی نخبگان استان زنجان گفت: این نمایشگاه با حضور مخترعین استان‌های اردبیل، آذربایجان غربی و زنجان برگزار خواهد شد. رشتچی ادامه داد: در این نمایشگاه طرح‌های مخترعینی که بعد از سال ۹۲ در اداره مالکیت‌های صنعتی به ثبت رسیده باشد در دو مرحله مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد. رشتچی با بیان این‌که مخترعان در صورت تائید هر طرح خود در این جشنواره، به عنوان مخترع سطح ۳ شناخته خواهند شد، افزود: برای مخترعین برتر نمایشگاه فن‌بازار و بازار کار ایرانی تسهیلات خوبی در نظر گرفته شده است.

رئیس بنیاد ملی نخبگان استان زنجان با بیان این‌که جوایز نقدی به مخترعین برتر اهدا خواهد شد، اظهار کرد: تسهیلات مالی برای مواردی چون تکمیل اختراع و مستندسازی آن، امکان اختیار مشاوره کارگزاران خدمات فناوری، شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی در اختیار مخترعین برتر قرار می‌گیرد.

رشتچی با بیان این‌که ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه فن‌بازار و بازار کار ایرانی آغاز شده است، گفت: ثبت‌نام برای این نمایشگاه از ۱۰ آذرماه آغاز شده و تا تاریخ چهارم بهمن ماه سال جاری ادامه دارد. رشتچی با اشاره به این‌که ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، بیان کرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام به سایت بنیاد ملی نخبگان به آدرس www.bmm.ir  یا آدرس www.zanjan.bmm.ir بنیاد ملی نخبگان استان زنجان مراجعه کنند.

رئیس بنیاد ملی نخبگان استان زنجان یادآور شد: نمایشگاه فن‌بازار و بازار کار ایرانی با همکاری پارک علم‌و‌فناوری در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان و اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان زنجان برگزار می‌شود.