طرح تسهیل فروش کالاهای فناورانه ایرانی آغاز شد

طرح تسهیل فروش کالاهای فناورانه ایرانی آغاز شد

مرکز فن‌بازار ملی ایران با حمایت معاونت علمی‌و‌فناوری ریاست‌جمهوری طرح تسهیل فروش و برندینگ کالاهای فناورانه ایرانی را از طریق وب‌سایت‌های مطرح فروش آنلاین کشور آغاز کرده است.

این طرح فرصتی برای تولیدکنندگان کالاهای فناورانه با کیفیت داخلی برای معرفی و شناخته شدن هرچه بیشتر محصولات خود در بین عموم و در نتیجه فروش روزافزون این محصولات از طریق فروشگاه‌های الکترونیک مطرح کشور است.

در راستای کمک به توسعه فروش محصولات B2C شرکت‌های عضو سامانه فن‌بازار ملی ایران و شرکت‌های دانش‌بنیان این طرح برای ارزیابی، معرفی و فروش کالای این شرکت‌ها از طریق فروشگاه‌های مجازی مطرح در کشور تعریف و راه‌اندازی شده است.

در این طرح تولیدکنندگان کالاهای دانش‌بنیان B2C، فرصت خواهند داشت ضمن معرفی و تبلیغ عمومی محصولات خود در وب‌سایت‌های پربیننده، اقدام به فروش محصولات خود کنند.

فروشگاه‌های آنلاین نیز می‌توانند برای مشارکت در این طرح با مرکز فن‌بازار ملی ایران تماس بگیرند.

شرایط طرح و فرم‌ ثبت‌نام از طرق سامانه فن‌بازار ملی ایران به نشانی www.techmart.ir، دریافت مستقیم از طریق لینک http://fanbazar.org/files/doc1.rar ، مکاتبه با پست الکترونیکی e-marketing@techmart.ir و تماس با شماره‌تلفن‌ ۷۶۲۵۱۱۷۲- ۰۲۱ شرکت شزان (کارگزار مرکز فن‌بازار ملی ایران) در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد.