fa-IR
برگزاری همایش کسب‌و‌کار IOT در مرکز علمی‌کاربردی قند کرج

برگزاری همایش کسب‌و‌کار IOT در مرکز علمی‌کاربردی قند کرج

همایش کسب‌و‌کار IOT14 دی ماه ۹۵ در مرکز علمی‌کاربردی قند کرج از ساعت ۱۷ تا ۲۰ برگزار می‌شود.

مدیر اجرایی همایش کسب‌و‌کار IOT گفت: در این همایش که در ۱۴ دی از ساعت ۱۷ تا ۲۰ برگزار می‌شود، قرار است از ایده‌های خوب و کاربردی به اشکال مختلف حمایت شود.

علیرضا رمن گفت: با توجه به گسترش علوم مبتنی بر IOT در جهان و شروع کسب‌و‌کارهای مبتنی بر این اکوسیستم در کشور، اطلاع‌رسانی و آموزش به دانشجویان، جوانان و عموم مردم جهت شناسایی توانمندی و ظرفیت‌های عظیم موجود در این حوزه، دانشگاه علمی‌و‌کاربردی قند کرج اقدام به برگزاری این همایش عمومی کرده است.

رمن به تشریح برنامه‌های این همایش پرداخت و گفت: در این همایش قرار است برنامه‌های کاربردی ساخته شده توسط شرکت کنندگان به صورت تضمینی خریداری شود.

رمن گفت: علاوه بر این قرار است از ایده‌های تیمی برای عملیاتی شدن حمایت شود تا آن ایده به کسب‌و‌کار واقعی و پول‌ساز تبدیل شود.

مدیر اجرایی همایش کسب‌و‌کار IOT گفت: افرادی که در هیچ تیمی نیستند و تمایل دارند با یک تیم آشنا شوند با شرکت در این همایش می‌توانند با دیگر افراد آشنا شده و تیم مورد نظر خود را انتخاب کنند.

رمن با بیان این‌که ایده‌های خوب و ثروت‌ساز در این همایش مورد حمایت قرار خواهند گرفت، گفت: با توجه به ایده ارائه شده، سرمایه‌ای بین ۲ تا ۵ میلیون تومان در اختیار صاحب ایده قرار خواهد گرفت و در قبال آن ۱۰ تا ۲۵ درصد از شرکتی که در آینده مبتنی بر آن، ایده تاسیس خواهد شد را در اختیار می‌گیریم.

مدیر اجرایی همایش کسب‌و‌کار IOT در پایان به امکان ایجاد ایده‌های جدید برای افراد فاقد ایده در این همایش اشاره و اعلام کرد: افرادی که مایل به شرکت در این همایش هستند، می‌توانند با مراجعه به این آدرس https://evand.com/events/74840  به صورت آنلاین ثبت نام کنند.