پنجمین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی برگزار می‌شود

پنجمین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی برگزار می‌شود

پنجمین همایش ملی مدیریت و در اردیبهشت ماه سال ۹۶ به میزبانی دانشگاه پیام‌نور شهرستان خوانسار برگزار می‌شود.
عبدالمنافی گفت: در اردیبهشت ماه سال ۹۱ نخستین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی با هدف تبیین مبانی کارآفرینی و بسترسازی برای توسعه اقتصادی با استفاده از ظرفیت‌های علمی و صنعتی کشور در دانشگاه پیام‌نور مرکز خوانسار برگزار و پس ‌از آن در سال‌های ۹۲، ۹۳ و ۹۴ نیز این مهم محقق شد.
عبدالمنافی در ادامه گفت: پنجمین همایش ملی مدیریت و کارآفرینی در نظر دارد با بهره‌گیری از تجربیات ۴ همایش گذشته، ضمن گردهم آوری اساتید و متخصصان مدیریت و کارآفرینی، رویکردهای علمی کارآفرینی را بررسی و در راستای نهادینه شدن فرهنگ کارآفرینی در دانشگاه‌ها و مراکز علمی تلاش کند.
عبدالمنافی ادامه داد: یکی از ویژگی‌ها و شاخصه‌‌های این همایش چاپ مقالات برتر در مجلات علمی و پژوهشی است که می‌تواند در رشد علمی تأثیر مثبتی داشته باشد.
دبیر همایش ملی مدیریت و کارآفرینی گفت: از اهداف دیگر این همایش اهمیت نقش کارآفرینی با توجه به شعار سال و بحث مدیریت در پیاده‌سازی و اجرای کامل اقتصاد مقاومتی بوده که امیدواریم حضور محققان و پژوهش‌گران در رشته کارآفرینی و مدیریت مورد بحث قرار گیرد.
رئیس دانشگاه پیام‌نور خوانسار گفت: یکی از خروجی‌های این همایش، راه‌اندازی مرکز رشد در خوانسار است که مرکز حامی خلاقیت و کارآفرینی هم از نظر مالی و علمی خواهیم بود.
وی عنوان کرد: محورها و موضوعات همایش و همچنین اطلاعات دقیق ثبت‌نام در وب‌سایت اصلی همایش به آدرسhttp://conf.isfpnu.ac.ir  بوده که پژوهشگران با مراجعه به این سایت می‌توانند اطلاعات دقیق این همایش را مشاهده کنند
عبدالمنافی گفت: امید است همچون سال‌های گذشته با حضور اساتید برجسته مدیریت و کارآفرینی، پژوهشگران و نخبگان علمی این حوزه، در فضای آرام شهر خوانسار بتوانیم شاهد هم‌اندیشی برای ساختن آینده‌ای پرافتخار برای ایران اسلامی باشیم.
دانشگاه پیام‌نور شهرستان خوانسار از سال ۹۱ تا ۹۴ میزبان این همایش ملی با مشارکت دانشگاه‌های بزرگی همچون دانشگاه‌تهران، دانشکده‌کارآفرینی دانشگاه‌تهران، دانشگاه شهید‌بهشتی دانشگاه علم‌و‌صنعت، دانشگاه اصفهان دانشگاه پیام‌نور تهران دانشگاه پیام‌نور اصفهان، دانشگاه شیراز و دیگر دانشگاه‌ها بوده که اعضای کمیته علمی همایش نیز از اساتید و اعضای هیأت ‌علمی همین دانشگاه‌ها هستند.