متقاضیان حضور در سبیت ۲۰۱۷ ثبت‌نام کنند
فراخوان حضور استارت‌آپ‌‌های فعال برای شرکت در نمایشگاه سبیت آلمان

متقاضیان حضور در سبیت ۲۰۱۷ ثبت‌نام کنند

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از استارت‌آپ‌‌های فعال دعوت می‌کند در صورت علاقه‌مندی برای حضور در پاویون  استارت‌آپ‌‌های نمایشگاه سبیت ۲۰۱۷ آلمان، آمادگی خود را اعلام کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، سازمان پیرو انعقاد تفاهم‌نامه با برگزارکننده نمایشگاه سبیت در آلمان، در نظر دارد علاوه بر اعزام ۱۰ استارت‌آپ‌ برتر در الکام استارز بیست‌و‌دومین نمایشگاه الکامپ، شرایطی را برای حضور دیگر استارت‌آپ‌‌های علاقه‌مند به این رویداد بین‌المللی فراهم سازد تا کسب‌وکارهای نوپای ایرانی حضوری پررنگ در پاویون استارت‌آپ‌‌های نمایشگاه سبیت ۲۰۱۷ آلمان رقم بزنند.

در بیست‌و‌دومین نمایشگاه الکامپ برای دومین سال پیاپی سالنی مستقل با عنوان الکام استارز برپا شد که ۲۵۰ کسب‌وکار نوپا حضور یافته و ایده‌ها و توانمندی‌های خود را در معرض نمایش گذاشتند.

با توجه به تفاهم و ارتباط مستمر سازمان با مدیران  سبیت و نماینده رسمی این نمایشگاه در کشورمان به‌منظور تسهیل فرآیند حضور استارت‌آپ‌‌ها در پاویون استارت‌آپ‌‌های نمایشگاه سبیت ۲۰۱۷ تحت نظارت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، از تمامی کسب‌وکارهای نوپا دعوت می‌شود در صورت تمایل، آمادگی اولیه خود را برای حضور در این پاویون اعلام کنند. سازمان نیز متعاقبا هزینه‌های حضور در این رویداد بین‌المللی را به اطلاع علاقه‌مندان می‌رساند.

نمایشگاه سبیت آلمان به‌عنوان بزرگ‌ترین و معتبرترین نمایشگاه بین‌المللی کامپیوتر جهان قرار است از ۲۰ الی ۲۴ مارس ۲۰۱۷ (۳۰ اسفند ۱۳۹۵ تا چهارم فروردین ۱۳۹۶) برگزار شود.

علاقه‌مندان برای اعلام آمادگی خود می‌توانند این فرم آنلاین را تکمیل کنند.