ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها در نشست تخصصی فرابورس
حضور شرکت‌های نوپای فناوری‌اطلاعات در فرابورس بررسی می‌شود

ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها در نشست تخصصی فرابورس

پیروی مذاکرات و تفاهم صورت گرفته میان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و شرکت فرابورس ایران، زمینه ‏های حضور بنگاه‌های کوچک و متوسط  فناوری‌اطلاعات در فرابورس ایران طی یک نشست تخصصی برای نخستین بار در پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری‌اطلاعات، مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

علی آذرکار دبیر شورای سیاست‌گذاری پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری‌اطلاعات گفت: قصد داریم طی یک نشست تخصصی در همایش راهبری، چالش‌ها و راهکارهای حضورشرکت‌های متوسط و نوپای فناوری‌اطلاعات درفرابورس را شناسایی و مورد بررسی قرار دهیم.

آذرکار در این رابطه ادامه داد: در این نشست تخصصی که قرار است از ساعت ۱۴ الی ۱۶ روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه ۱۳۹۵ و در همایش راهبری و مدیریت فناوری‌اطلاعات واقع در محل همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار  شود، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، مدیرعامل شرکت فرابورس، مدیران و نمایندگان شرکت‌های متوسط و نوپای حوزه فناوری‌اطلاعات حضور یابند.

آذرکار با اشاره به ارتباط موضوع این همایش و چالش‌های حضور شرکت‌ها در فرابورس گفت: با توجه به این‌که  موضوع پنجمین همایش راهبری و مدیریت فناوری‌اطلاعات، «کنترل‌های داخلی و مدیریت ریسک» است و از آن‌جا که یکی از پیش‌نیازهای ورود شرکت‌ها به بازار بورس نیز استقرار کنترل‌های داخلی و مدیریت ریسک محسوب می شود، دراین همایش نشست بررسی چالش‌ها و راهکارهای ورود شرکت‌های نوپا و متوسط  فناوری‌اطلاعات در فرابورس برگزار می‌شود.

آذرکار در این خصوص ادامه داد: دراین نشست، علاوه بر امضای تفاهم‌نامه میان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و شرکت فرابورس، خدمات و تسهیلاتی که فرابورس ایران در اختیار متقاضیان برای پذیرش قرار می‌دهد بیان و تشریح خواهد شد.

به گفته آذرکار ،حضور در این نشست برای شرکت‌های عضو سازمان که علاقه‌مند به حضور در فرابورس هستند، فرصت مناسبی است تا بتوانند با قوانین و آیین‏‌نامه‌‏های این حوزه و همچنین چالش‏های موجود آشنا شوند.
 سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، پس از برگزاری موفق چهاردوره همایش راهبری و مدیریت فناوری‌اطلاعات، امسال پنجمین دوره این همایش را از ساعت ۸ الی ۱۶ روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه ۱۳۹۵ در سالن همایش‌های کتابخانه ملی ایران به آدرس تهران، بزرگراه شهید حقانی، بعد از ایستگاه مترو حقانی، خروجی کتابخانه ملی برگزار خواهد کرد.

 متقاضیان برای شرکت در این همایش و ثبت نام در نشست تخصصی فرابورس می‏‌توانند به وبگاه همایش در آدرس www.itcg.ir مراجعه کنند.