نخستین کنفرانس ملی تبلیغات دیجیتال برگزار می‌شود
برگزاری همایش و کنفرانس ملی تبلیغات دیجیتال در رشت

نخستین کنفرانس ملی تبلیغات دیجیتال برگزار می‌شود

این همایش که ۲۳ دی‌ماه در شهر رشت اجرا خواهد شد، با سخنرانی برترین اساتید حوزه مدیریت و تبلیغات کشور، مشاوران و صاحبان برندهای سرآمد در حوزه ملی برگزار می‌شود. با توجه به توسعه دانش‌کاربردی تبلیغات دیجیتالی و آشنا سازی مدیران شرکت‌ها و صاحبان برندها با نحوه برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی‌دیجیتالی هدفمند، این موضوع مورد توجه عوامل برگزاری کنفرانس تبلیغات دیجیتال قرار گرفته است.

این کنفرانس تاکید ویژه‌ای بر توسعه تبلیغات دیجیتالی هدفمند به منظور پوشش‌دهی به اهداف تبلیغات شرکت‌ها و نیز ایجاد بالاترین سطح دسترسی و اعتبار در بازار هدف شرکت‌ها و افزایش آگاهی دیجیتالی آن‌ها دارد تا بتواند با افزایش اثربخشی کمپین‌های تبلیغاتی، بهترین نتایج را برای آن‌ها ایجاد کند. در این کنفرانس انتقال دانش تخصصی و کاربردی از طریق سخنرانی مشاوران و متخصصان حوزه تبلیغات دیجیتال و نیز ارائه تجربیات و نتایج کمپین‌های موفق دیجیتالی در غالب مطالعه موردی، زمینه‌ای را برای کسب دانش و تجربه برای صاحبان کسب‌وکار و مدیران بازاریابی و تبلیغات و البته تمامی علاقه‌مندان حوزه کسب‌و‌کار دیجیتال فراهم می‌کند.

محورهای کنفرانس ملی تبلیغات دیجیتال شامل بازاریابی اینترنتی، رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات اینترنتی، بازاریابی محتوا، بازاریابی دیجیتال و طراحی کمپین آنلاین است.