برگزاری اختتامیه هشتمین دوره vccup دانشگاه صنعتی‌شریف

برگزاری اختتامیه هشتمین دوره vccup دانشگاه صنعتی‌شریف

اختتامیه هشتمین دوره جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌و‌کار شریف ( vccup)، ۶ دی ماه با حضور فعالان حوزه کارآفرینی کشور و طرح‌های برگزیده در دانشگاه صنعتی‌شریف برگزار خواهد شد.

این جشنواره از یک سو عرصه‌ای است برای ارائه دستاوردهای فنی- پژوهشی دانشجویان، دانش‌آموختگان، اساتید دانشگاه‌ها، کارآفرینان، صاحبان ایده‌های کسب‌و‌کار و از سوی دیگر فضایی است برای طرح نیازمندی‌های صنعت که نهایتا از رهگذر سرمایه‌گذاری صنعت در کسب‌وکارهای دانش‌بنیان، فرصتی را برای همکاری موثر و نظام‌مند صنعت و دانشگاه فراهم می‌آورد.

در طی برگزاری این رویداد در سال جاری ۲۰۰ ایده و طرح کسب‌وکار به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که بعد از دو مرحله داوری(شامل داوری‌های غیر حضوری و حضوری)، کارگاه‌های آموزشی و مربی‌گری برای تیم‌ها، ۴ ایده و ۵ طرح توسط هیات داوران به مرحله نهایی جشنواره راه ‌یافته‌اند.

داوری نهایی این جشنواره توسط هیات داوران و نظرسنجی عمومی به صورت آنلاین انجام خواهد شد و مجموعا ۳۲.۵ میلیون تومان (۲۲ میلیون تومان به سه طرح اول و ۱۰.۵ میلیون تومان به سه‌ ایده برتر) جوایز اهدا خواهد شد. همچنین تیم‌ها می‌توانند از اولویت در بررسی استقرار در مرکز رشد دانشگاه بهرمند شوند.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به نشانی sharifvccup.ir مراجعه کنند.