fa-IR
بانک ملی از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها حمایت می‌کند

بانک ملی از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها حمایت می‌کند

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها، رویکرد محوری بانک ملی ایران است. مدیرعامل بانک ملی ایران در این خصوص گفت: بانک ملی ایران با محافل دانشگاهی ارتباط تنگاتنگی دارد و حمایت از این شرکت‌ها را رویکرد محوری خود می‌داند.

محمدرضا حسین‌زاده در جلسه هم‌اندیشی مسئولان بخش فناوری‌اطلاعات و شرکت داده‌ورزی سداد که با حضور مسعود خاتونی معاون فناوری‌اطلاعات و شبکه ارتباطات و جمعی از مدیران و مسئولان بخش IT بانک ملی ایران و شرکت داده‌ورزی سداد در سالن حافظ برگزار شد، اظهار داشت: باید با تهیه محصولات جدید و بومی‌سازی خدمات بانکداری بین‌المللی، خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهیم که منفعت آن در نهایت برای تمامی مردم خواهد بود. 
معاون فناوری‌اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های بخش فناوری اطلاعات این بانک اظهار داشت: فناوری‌اطلاعات دیگر یک ابزار نیست، بلکه موتور محرکی برای هر سازمان است. در حال حاضر فناوری‌اطلاعات سازمان‌ها نقش استراتژیک و عملیاتی داشته و همین امر مسئولیت ما را دو چندان می‌کند. تصمیم‌گیری، سیاست‌گذاری، عملیات، پشتیبانی و شناخت کسب‌و‌کار از حلقه‌های بهم پیوسته فناوری‌اطلاعات بوده و یک سیستم ارزش‌آفرین است.

همچنین فرامرز خالقی مدیرعامل شرکت داده‌ورزی سداد در این همایش با ارائه گزارشی از وضعیت گذشته و حال این شرکت گفت: بخش فناوری‌اطلاعات جزو الزامات بانکداری مدرن است. در بانکداری آینده با شناخت نیازهای مشتریان قبل از آنکه مشتری احساس نیاز کند، باید امکانات لازم را مهیا کنیم و این شیوه یکی از بهترین شیوه‌های جذب مشتریان است.