تجلیل هیات مالزیایی از الکام‌استارز

تجلیل هیات مالزیایی از الکام‌استارز

رییس اتاق بازرگانی و صنایع بین‌الملل مالزی با تجلیل از بخش الکام‌استارز گفت: حضور این تعداد جوان با استعداد در بخش استارتاپ‌های نمایشگاه قابل توجه بود.

هیات تجاری مالزیایی پس از بازدید از نمایشگاه الکامپ، داتوک جلیلا، رییس اتاق بازرگانی و صنایع بین‌الملل مالزی با نصرالله جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات و ناصرعلی سعادت رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور دیدار کرد.

در این دیدار طرفین درباره نحوه گسترش همکاری‌ها در حوزه ICT بحث و گفت‌وگو کردند. نصرالله جهانگرد رییس سازمان فناوری اطلاعات پس از این دیدار گفت: مدیران بیش از ۶۰ شرکت خارجی با هدف توسعه همکاری میان شرکت‌های خصوصی دو طرف، ایجاد تسهیلات بیشتر تجاری و بانکی و آشنا شدن با ظرفیت‌های ایران به کشورمان آمده‌اند.

 جهانگرد با بیان این که نیمی از شرکت‌هایی که در قالب این هیات به ایران آمده‌اند در حوزه IT فعالیت می‌کنند گفت: سطح همکاری در حوزه ICT میان ایران و مالزی چندان مناسب نیست اما امیدواریم این رفت‌آمدها در کنار حل مشلات بانکی، این تعاملات را افزایش دهد.

داتوک جلیلا، رییس اتاق بازرگانی و صنایع بین‌الملل مالزی نیز گفت: برای گسترش روابط تجاری میان ایران و مالزی، همراه با هیاتی ۶۳ نفره به ایران آمده‌ایم. او ادامه داد: شرکت‌های ایرانی می‌توانند از مالزی به عنوان دروازه حضور و گسترش بازار در شرق آسیا استفاده کنند.