fa-IR
جانمایی استارت‌آپ‌ها در الکامپ مشخص شد

جانمایی استارت‌آپ‌ها در الکامپ مشخص شد

موقعیت قرارگیری کسب‌وکارهای نوپا در سالن ۱۸ نمایشگاه الکامپ مشخص شد. در این دوره بیش از ۲۰۰ کسب‌وکار نوپا در فضایی به وسعت ۲۳۰۰ متر در سالن ۱۸ نمایشگاه الکامپ حضور خواهند داشت.

باقر بحری، سخنگوی کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ بیست و دوم در این رابطه گفت: در الکام‌استارز ۹۵، شاهد حضور استارت‌آپ‌هایی از استان‌های تهران، خراسان رضوی، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، البرز، گیلان، خراسان جنوبی، قزوین، فارس، هرمزگان، یزد، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، مازندران و مرکزی خواهیم بود. امیدواریم در فرصت باقی مانده از سایر استان‌ها نیز انتخاب‌هایی داشته باشیم تا همه کشور در این گرد‌همایی بزرگ ملی حضور داشته باشند.

او به امکاناتی که برای سالن الکامپ استارز ۹۵ پیش‌بینی شده است اشاره کرد و افزود: در این سالن علاوه بر غرفه‌های فعالان زیست‌بوم استارت‌آپی، یک محل برای برگزاری ارائه استارت‌آپ‌ها، برگزاری مسابقه‌ها و همچنین محلی برای برگزاری جلسات احتمالی بین استارت‌آپ‌ها با شتاب‌دهنده‌ها، سرمایه‌گذاران یا همکاری‌های احتمالی به‌صورت کافی‌شاپ در نظر گرفته شده‌است که به‌صورت رایگان در اختیار استارت‌آپ‌ها قرار خواهد گرفت.

برای اطلاع از جانمایی کسب‌وکارهای نوپا در سالن ۱۸ می‌توانید از تصویر زیر یا فایل پی‌دی‌اف در ضمیمه استفاده کنید. 

نقشه جانمایی استارت‌آپ‌ها در سالن 18
نقشه جانمایی استارت‌آپ‌ها در سالن 18