حضور مرکز کسب‌وکارهای نوپا در نمایشگاه الکامپ

حضور مرکز کسب‌وکارهای نوپا در نمایشگاه الکامپ

مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا امسال در سالن ۱۸ ویژه استارت‌آپ‌ها در نمایشگاه الکامپ حضور فعال خواهد داشت.
بیست‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ از ۲۵ آذرماه فعالیت خود را آغاز می‌کند و مرکز کسب‌وکارهای نوپا با ارایه خدماتی همچون مشاوره، گفتگو با مدیران ارشد دولتی و بخش خصوصی، شبکه‌سازی و ارایه بسته‌های آموزشی، امکانات متنوعی را برای کسب‌وکارهای نوپا در نظر گرفته است.
در مدت چهار روز زمان برگزاری این نمایشگاه، بیش از ۳۰ مشاور از برترین و مجرب‌ترین مدیران بخش خصوصی و دولت با حضور در غرفه مرکز کسب‌وکارهای نوپا به راهنمایی فعالان حوزه کسب‌وکارهای نوپا خواهند پرداخت.
تهیه گزارش‌های تصویری از دیگر فعالیت‌های این مرکز است که در قالب گفتگوهای ویدیویی منتشر خواهد شد. در این گفتگوها که با رویکرد آموزشی انجام خواهند شد تلاش می‌شود به پرسش‌های مهم از نحوه راه‌اندازی و اجرا کسب‌وکار پاسخ داده شود.
نمایشگاه الکامپ امسال با حضور ۶۰۰ شرکت داخلی، خارجی و کسب‌وکار نوپا در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و رویداد «الکام‌استارز» به‌عنوان بخش ویژه کسب‌وکارهای نوپا با حضور ۲۶۰ استارت‌آپ معرفی شده است.