fa-IR
برترین‌های استارت‌آپ ویکند سبز تهران مشخص شد

برترین‌های استارت‌آپ ویکند سبز تهران مشخص شد

در پایان دو روز رقابت فشرده و جذاب ، تیم‌های گرین سایکل ، ۵+۱ و شوچا به‌عنوان برگزیدگان استارت‌آپ ویکند سبز تهران ، معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی بانک تجارت رویداد استارت‌آپ ویکند کسب‌وکار سبز که با حمایت این بانک از هفدهم آذر آغاز شده بود شامگاه جمعه نوزدهم آذرماه با برگزاری آیین تقدیر از شرکت‌کنندگان و حامیان و انتخاب ایده‌های برتر به پایان رسید.
در روز نخست این رویداد پس از طرح ایده‌های گوناگون از سوی شرکت‌کنندگان رویداد با راهنمایی مربیان ، ۹ ایده برتر انتخاب و وارد رقابت گروهی شدند. طی دو روز تلاش گروهی ، هر تیم مدل کسب‌وکارهای خود را به هیات داوران و حضار ارائه کردند.
در پایان ، داوران پس از بررسی و ارزیابی مدل‌های کسب‌وکار به طرح سوال در خصوص موضوعات مربوط به ایده‌ها پرداخته و سه ایده برتر را انتخاب کردند . تیم‌های گرین سایکل (بازیافت) ، ۵+۱ (کارواش سیار با تکنولوژی نانو) و شوچا (کفش شارژر) به ترتیب حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.
گفتنی است بانک تجارت همزمان میزبان سمینار بین‌المللی پیشگامان جوان توسعه پایدار (YES) است . این سمینار   با هدف بررسی موضوعاتی از قبیل مسئولیت اجتماعی شرکتی ، هماهنگ‌سازی کسب‌وکارها با راهبردهای توسعه پایدار ، کاهش میزان کربن در صنایع و ساختمان‌ها و زیرساخت‌های شهری و روستایی با حضور نمایندگانی از ۲۰ کشور جهان در حال برگزاری است.