fa-IR
نمایشگاه هفته پژوهش در لرستان برگزار می‌شود

نمایشگاه هفته پژوهش در لرستان برگزار می‌شود

نمایشگاه هفته پژوهش  از ۱۳ آذر ماه به مدت ۵ روز در دانشگاه لرستان برگزار خواهد شد. خسرو عزیزی رئیس دانشگاه لرستان گفت: اساس هفته پژوهش این است که دستاوردهای پژوهشی و فناوری پژوهشگران، فناوران، کارآفرینان و معلمان به نمایش گذاشته شود تا دانشجویان با دیدن این دستاوردهای علمی، پژوهشی و فناوری انگیزه پیدا کرده و ترغیب و تشویق شوند.

عزیزی گفت: براساس نمایش این دستاوردها فناوران برتر شناسایی می‌شوند. در این هفته نمایشگاه فن‌بازار توسط پارک علم‌و فناوری استان و نمایشگاه دستاوردهای علمی‌و‌پژوهشی توسط دانشگاه جامع علمی‌کاربردی لرستان برگزار می‌شود. در غرفه‌های نمایشگاه دستاوردهای پژوهشگران برتر دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان برای بازدید علاقمندان گذاشته می‌شود.

عزیزی گفت: در کنار این نمایشگاه‌ها، کارگاه‌های فناوری و پژوهشی با حضور اساتید مجرب استان، نیروهای علمی خبره در دستگاه‌های اجرایی لرستان و موسسه کارآفرین استان همدان برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه لرستان با بیان اینکه از موسسه کارآفرین استان همدان به منظور ارائه مشاوره به دانشجویان دعوت شده است، بیان کرد: همایش‌هایی نیز در هفته پژوهش در راستای مسائل علمی، پژوهشی با محوریت بررسی چالش‌های استان و شعار سال برگزار خواهد شد.