حمایت دولت از استارت‌آپ‌های حوزه شبکه‌های اجتماعی

حمایت دولت از استارت‌آپ‌های حوزه شبکه‌های اجتماعی

مسوول قرارگاه فضای مجازی و سایبری بسیج دانشجویی استان البرز گفت: با حمایت از استارت‌آپ‌های حوزه شبکه‌های اجتماعی و پتانسیل‌های موجود داخلی گام موثر در توسعه فناوری و افزایش تولیدات بومی برداشته خواهد شد.

 پویا پارسا با بیان اینکه حمایت از ایده‌ها، استارت‌آپ‌ها و کارآفرینان حوزه شبکه‌های اجتماعی داخلی موجبات پیشرفت و توسعه تکنولوژی و فناوری بومی را در کشور فراهم خواهد کرد گفت: ایده‌های مناسب و کاربردی برای بومی‌سازی فضای مجازی به واسطه نیروی انسانی نخبه و جوان در کشور وجود دارد.

پارسا با تاکید بر حمایت از استارت‌آپ‌های شبکه‌های اجتماعی گفت: با اختصاص منابع و سرمایه‌گذاری اولیه می‌توان این ایده‌ها را توسعه داد و در نهایت معرفی و مورد استفاده قرار داد و گام موثری در راستای توسعه تکنولوژی و افزایش تولیدات بومی برداشت.

پارسا با اشاره به اینکه استارت‌آپ‌های حوزه شبکه‌های اجتماعی علاوه بر بومی‌سازی فضای مجازی در راستای ایجاد فرصت‌های کارآفرینی در کشور می‌تواند مفید واقع شود، تصریح کرد: دولت حمایت از استارت‌آپ‌های حوزه شبکه‌های اجتماعی را در دستور کار خود قرار دهد و با تکیه بر توان داخل و استفاده از جوانان و آینده‌سازان کشور در عرصه فضای مجازی ورود پیدا کرده و همواره این موضوع را جدی بگیرد.