بجنورد میزبان نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فن‌آوری و فن‌بازار استان خراسان شمالی

بجنورد میزبان نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فن‌آوری و فن‌بازار استان خراسان شمالی

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فن‌آوری و فن‌بازار استان خراسان شمالی از ۱۴ تا ۱۸ آذر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد برگزار می‌شود.

رئیس واحد بجنورد و دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار استان خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، گفت: واحد بجنورد مسئول برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار استان خراسان شمالی است که به ریاست استانداری خراسان شمالی و با حضور دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها، شرکت‌های استان در قالب ۶۰ غرفه از ۱۴ آذر در محل سالن ورزشی سرپوشیده شهید فقیهی‌فر این واحد دانشگاهی برگزار می‌شود.

دکتر علی فیروزنیا گفت: با توجه به جلسه‌های متعددی که در استانداری با حضور نمایندگان مختلف دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان تشکیل شد، ظرفیت‌های اجرایی و وظایف کمیته‌های مختلفی همچون کمیته جشنواره ایده‌های برتر، کمیته جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری و منتخب استان، کمیته نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار، کمیته علمی، کمیته اجرایی و مسئول دبیرخانه، کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی، کمیته جشنواره دانش‌آموزی و کمیته ارزیابی و نظارت مشخص شده است.

دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار در ادامه گفت: در حاشیه نمایشگاه برنامه‌هایی همچون برگزاری کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی و مسابقات نیز برای بازدیدکنندگان پیش‌بینی شده است.

فیروزنیا اضافه کرد: تجلیل از برگزیدگان، پژوهشگران، فن‌آوران و کارآفرینان برتر نیز در هفته پژوهش با حضور مسئولان استانی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان و پژوهشگران می‌توانند از ساعات 9 الی 18 از این نمایشگاه بازدید کنند.